رفتن به بالا
  • دوشنبه - 20 فروردین 1397 - 19:40
  • کد خبر : ۱۳۰۷۵
  • مشاهده :  262 بازدید
  • چاپ خبر : ۶ تیم لیگ یکی در خطر سقوط به دسته ی پایین‌تر

۶ تیم لیگ یکی در خطر سقوط به دسته ی پایین‌تر

۶ تیم انتهای جدولی لیگ دسته اول فوتبال کشورمان ، در خطر سقوط به دسته ی پایین‌تر قرار دارند .

همان طور که رقابت در صدر جدول لیگ دسته اول فوتبال (جام آزادگان) برای صعود به لیگ برتر نزدیک و فشرده است و ۵ تیم نفت مسجدسلیمان ، خونه به خونه ی بابل ، فجرسپاسی شیراز ، نساجی مازندران و بادران تهران همگی شانس صعود به لیگ برتر را دارند ، در انتهای جدول نیز ۶ تیم برای ماندن در لیگ یک می جنگند .

تیم های راه آهن و صبای قم در هفته های ۲۶ و ۲۷ به لیگ دسته ی ۲ سقوط کردند و سایر تیم های انتهای جدولی باید برای این که سومین تیم سقوط کننده نباشند با یکدیگر به رقابت بپردازند .

تیم های ایرانجوان بوشهر ، ماشین سازی تبریز ، شهرداری تبریز ، آلومینیوم اراک ، شهرداری ماهشهر و برق جدید شیراز در حال حاضر گزینه های سقوط به لیگ دسته دوم هستند . نکته ی جالب اینجاست که تیم ایرانجوان بوشهر که با ۲۸ امتیاز در رده ی شانزدهم جدول حضور دارد ، روی کاغذ هنوز به اندازه ی برق شیراز ۳۷ امتیازی که یازدهم جدول است ، شانس بقا در لیگ یک را دارد .

هر چند احتمال سقوط تیم های ایرانجوان بوشهر و ماشین سازی تبریز بیش از سایر تیم ها است اما برای مشخص شدن سومین تیم لیگ یکی سقوط کننده به دسته ی پایین تر باید حداقل تا پایان هفته ی سی و دوم منتظر بمانیم .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه