رفتن به بالا
  • سه شنبه - 21 فروردین 1397 - 19:47
  • کد خبر : ۱۳۰۹۹
  • مشاهده :  265 بازدید
  • چاپ خبر : اسکوچیچ : ملوان من تیم خیلی بهتری از ملوانِ امروز بود

اسکوچیچ : ملوان من تیم خیلی بهتری از ملوانِ امروز بود

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه گفت : بازیکنان باید شهامت بیشتری از خودشان در زمین نشان بدهند تا به لیگ برتر برویم ، اکنون شانس داریم که در سه بازی آینده بجنگیم و پیروز شویم .

دراگان اسکوچیچ  پس از شکست یک بر صفر مقابل ملوان در نشست خبری گفت : بازیکنان باید شهامت بیشتری از خودشان در زمین نشان بدهند تا به لیگ برتر برویم ، اکنون شانس داریم که در سه بازی آینده بجنگیم و پیروز شویم ، به شرطی که از این بازی چیزی یاد گرفته باشیم . انرژی امروز ما کافی نیست . در هفته های اخیر ۴-۵ بازیکن مان را از دست دادیم و این برای ما مشکل ساز بود اما این مصدومیت ها بهانه یی برای فرار از شکست امروز نیست . از بازی امروز تیمم راضی نیستم . بازی را باختم و بدتر این که علت باخت را نمی‌دانم . اگر سه گل می‌خوردیم و می باختیم ، اشکالی نداشت اما این باخت را نمی‌توانم قبول کنم .

اسکوچیچ در مورد بازگشت به انزلی گفت : از بازگشت به انزلی لذت بردم اما نتیجه بد بود . به مربیان دیگر هم پیام می‌دهم که در مورد من صحبت کردند ، بهتر است در مورد من صحبت نکنند و به کارشان بپردازند . امروز بازی را بردند .
سرمربی خونه به خونه در مورد تفاوت ملوان او و ملوان امروز گفت : ملوان من تیم خیلی بهتری از ملوان امروز بود . خیلی چیزها در مورد ملوان می دانم اما وظیفه ی من نیست که در مورد ملوان صحبت کنم . من به ملوان تبریک می‌گویم ولی ملوان شایسته ی باشگاه بهتری است ، زیرا مردم این تیم را دوست دارند و از این شرایط راضی نیستم . وظیفه ی من ساختن تیمم است تا آن را به لیگ برتر ببرم .

"خبرگزاری فارس"

telegram

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۲ دیدگاه برای “اسکوچیچ : ملوان من تیم خیلی بهتری از ملوانِ امروز بود”

  • فرهاد مجیدی says:

    به نظرم اسکوچیچ راست میگه ، ملوان اون زمان بهتر و نترس بازی می کرد ، دست نشان باید حداقل این رو بفهمه که اون به سوال خبرنگار جواب داد ، قصد توهین رو هم نداشت ، آخر حرفشم گفت فعلاً مربی خونه به خونه ست و به فکر تیم خودشه ، آقای دست نشان این تیم به فینال جام حذفی رسیده و در سه بازی باقیمانده هم شانس حضور در لیگ برتر رو داره ، شما چی ؟؟؟ چند بازی ، بازی برده رو باختی یا مساوی کردی ، لطفاً به ضعف و فتور خودت اقرار کن که کوچک نمیشی ، فروختن آب یخ به صحرانشین هنر نیست بلکه فروختن ماسه به اونا هنره ، قبول کن در حد و اندازه ی ملوان نیستی ، لطفاً حرف هایی رو تکرار نکن که ما بهتر از شما واقفیم که مسوولان باشگاه و شهر به خواب زمستانی فرو رفتن و تا اونا هستند ما روی آرامش رو نخواهیم دید . مگر اتفاقی بیفته . اگر قرار به تزریق سرمایه به تیم باشه اونوقت شما جایی در تیم نداری ، یادت رفته اول فصل بازیکن های خوب تیم رو تاراندی ، مازیار ، نزهتی ، یاسر وکیلی و خیلی های دیگه ، البته که مقصر اصلی این ناکامی رو فقط و فقط شخص دنیامالی و شورای ضدشهر میدونیم که تیم رو برای امیال نامشروع خودشون قربانی کردن . الان هم بدون پاسخگویی و حسابرسی دارن عشق دنیا رو میکنن ، مرد حسابی سیصد میلیون پول ظرف یکسال گرفتی که حقوق ده سال یک کارمند متوسطه ، چه کار کردی ؟؟؟ حد و حدود خودت رو بدون ، هنوز کام انزلیچی ها از بازی ها و بردهای شیرین زمان اسکوچیچ شیرینه . فقط ان شاالله این سه بازی هم تموم بشه و شر شما و اون خاینین به تیم از سر این تیم و شهر کم بشه ، ملت این خیانت ها رو فراموش نمیکنن ؛ والسلام .

  • متاسفانه دوران شیرین آقا فرهاد پورغلامی ، خیلی زود از یادمون رفته !

ارسال دیدگاه