رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 22 فروردین 1397 - 20:13
  • کد خبر : ۱۳۱۲۵
  • مشاهده :  133 بازدید
  • چاپ خبر : عوامل ناکامی خونه‌به‌خونه در یک قاب (عکس)

عوامل ناکامی خونه‌به‌خونه در یک قاب (عکس)

تیم مدعی خونه به خونه روز گذشته یکی از حساس ترین بازی های خود را از دست داد و در حالی که نیاز مبرم به سه امتیاز بازی با ملوان داشت ، نتوانست به پیروزی برسد .

بازی های لیگ دسته اول به هفته های حساس خود نزدیک شده است و تیم های بالای جدولی در رقابتی تنگاتنگ به دنبال برتری دربازی های خود و حضور در لیگ برتر هستند . تیم خونه به خونه ی بابل یکی از تیم های مدعی لیگ دسته اول است که این روزها درگیر رقابت های خود هستند تا بتواند با کسب امتیازات لازم برای اولین بار پا به لیگ برتر بگذارند . 

شاگردان اسکوچیچ روز گذشته و در بازی هفته ی سی و یکم خود در انزلی به مصاف تیم ملوان رفتند اما برخلاف بازی خوبی که در این دیدار از خود به نمایش گذاشتند ، در نهایت موفق نشدند به برتری برسند و با تنها گل حریف سه امتیاز بازی را از دست دادند . هرچند خونه به خونه یی ها حتی روز گذشته نیز در قالب تیمی بازنده نبودند اما یکی از مهم ترین دلایل شکست این تیم ، دستِ بسته ی سرمربی کروات این تیم روی نیمکت بود . 

بابلی ها در روزی پا به انزلی گذاشتند که سه ، چهار بازیکن مصدوم داشتند و در این میان حداقل سه بازیکن ثابت خود را روی سکوها می دیدند و همین اتفاق باعث شد تا مصدومیت بدموقع بازیکنان خونه به خونه مهم ترین بدشانسی این تیم در هفته های پایانی و در کوران رقابت های صعود به لیگ برتر نام بگیرد . مهدی خیری ، سجاد عاشوری ، محمد حنفی و هادی خیری بازیکنانی بودند که در بازی اخیر نتوانستند برای بابلی ها به میدان بروند .

"ورزش سه"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه