رفتن به بالا
  • دوشنبه - 27 فروردین 1397 - 07:00
  • کد خبر : ۱۳۱۶۵
  • مشاهده :  280 بازدید
  • چاپ خبر : بازسازی ورزشگاه تختی انزلی در انتظار بودجه ی ۱۸ میلیارد تومانی

بازسازی ورزشگاه تختی انزلی در انتظار بودجه ی ۱۸ میلیارد تومانی

بازسازی ورزشگاه تختی انزلی طبق برآوردها به بودجه یی ۳۰ میلیارد تومانی نیاز دارد که ۱۲ میلیارد تومان از این بودجه تهیه شده است .

در هفته های ابتدایی لیگ یک بود که در کمال تعجب بازسازی ورزشگاه پیر تختی انزلی آغاز شد و در ادامه و در شرایطی که مسابقات ملوان به برهه های حساس فصل رسیده بود ، سکوهای رو به روی نیمکت به طور کامل تخریب شد تا ملوان که یکی از ریشه دار ترین تیم های فوتبال ایران به شمار می رود و همواره هواداران زیادی داشته است ، نتواند از ظرفیت کاملِ طرفداران خود برای بازگشت به لیگ برتر استفاده کند و در نهایت نیز اتفاقات فوتبالی طوری رقم خورد که قوهای سپید شهر انزلی برای سومین سال پیاپی دور از رقابت های لیگ برتر باشند .

میرشمس مومنی زاده فرماندار انزلی در دهمین همایش تجلیل از نام آوران ورزشی شهرستان بندرانزلی ، با اشاره به لزوم توجه ی مسوولین به امر ورزش ، پروژه ی نوسازی استادیوم ورزشی و حمایت مادی و معنوی از باشگاه محبوب ملوان را ضروری دانسته و در این خصوص گفته است : « از آنجا که استادیوم این شهرستان سابقه ی پنجاه ساله دارد ، نیازمند نوسازی است و برای یک استادیوم ورزشی استاندارد نیازمند اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان هستیم . با پیگیری ها و تلاش مستمر نماینده ی مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی و ارتباط دوستانه ی ایشان با وزیر ورزش و جوانان و استانداران قبلی و فعلی ، مبلغ ۱۲ میلیارد تومان از این اعتبار تامین شد و کار نوسازی آن در حال انجام است . این اقدام بسیار ارزنده یی است و تلاش خواهیم کرد بی وقفه ادامه پیدا کند تا در اولین فرصت به بهره برداری برسد و هدیه ی ارزشمندی برای مردم و جامعه ی ورزشی بندرانزلی باشد . »

آخرین دیدار ملوان بندرانزلی در شرایطی برگزار شد که سکوهای تخریب شده کاملاً عیان بود و حالا با توجه به صحبت های فرماندار شهر انزلی باید ببینیم ملوانی ها با شروع رقابت های لیگ یک که از تابستان سال آینده برگزار می شود ، می توانند ورزشگاه قدیمی خود را پس از بازسازی در اختیار داشته باشند یا خیر .

"ورزش سه"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه