رفتن به بالا
  • شنبه - 1 اردیبهشت 1397 - 20:19
  • کد خبر : ۱۳۲۳۷
  • مشاهده :  407 بازدید
  • چاپ خبر : انتقال امتیاز تیم برق نوین شیراز به قشقایی ؟!

انتقال امتیاز تیم برق نوین شیراز به قشقایی ؟!

ریس هیات فوتبال فارس گفت : هنوز صحبتی در رابطه با انتقال و فروش امتیاز باشگاه برق نوین شیراز به باشگاه قشقایی نشنیده‌ام .

در حالی که به روزهای پایانی لیگ دسته اول فوتبال نزدیک می شویم و هر مسابقه می تواند برای تیم های مدعی صعود و حتی سقوط به دسته ی پایین تر مهم باشد ، شایعه یی شنیده می شود مبنی بر این که مسوولان باشگاه برق نوین شیراز امتیاز تیم خود را به تیم دسته دومی قشقایی فروخته اند .

تجربه هم ثابت کرده ، وقتی زمزمه های چنین خبری در فوتبال می پیچد ، تبدیل به واقعیت می شود . این که چرا در روزهای پایانی لیگ یک و درحالی که برق شیراز دو بازی حساس دیگر پیش رو دارد باید این صحبت ها مطرح شود را غلامعلی هنرپیشه رییس هیات فوتبال فارس چنین توضیح می دهد : تا این لحظه من صحبتی مبنی بر واگذاری امتیاز برق نوین نشنیده‌ام . اگر توافقی صورت گرفته ، این توافق دوطرفه بوده است و هیات فوتبال استان در جریان آن نیست .

رییس هیات فوتبال استان فارس گفت : در صورت توافق دو باشگاه برق و قشقایی مبنی بر فروش امتیاز باشگاه برق ، این انتقال تا زمانی که در هیات فوتبال ثبت نشده و مورد تایید قرار نگرفته ، قابل قبول نیست .

"خبرگزاری فارس"

telegram

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه