رفتن به بالا
  • یکشنبه - 2 اردیبهشت 1397 - 15:12
  • کد خبر : ۱۳۲۶۱
  • مشاهده :  199 بازدید
  • چاپ خبر : فرصت یک روزه به باشگاه ملوان برای فرار از کسر امتیاز
ملوان در آستانه ی کسر 6 امتیاز

فرصت یک روزه به باشگاه ملوان برای فرار از کسر امتیاز

باشگاه ملوان فقط یک روز فرصت دارد تا مطالبات بازیکن سابق خود را پرداخت کند تا از خطر کسر امتیاز نجات پیدا کند .

باشگاه ملوان تنها یک روز برای پرداخت مطالبات زوران بازیکن سابق خود فرصت دارد . این بازیکن مبلغ ۹۲ هزار دلار از باشگاه ملوان طلب دارد و وکیل این بازیکن خواستار پرداخت این رقم به این بازیکن شده است .

روزبه وثوق احمدی در این باره گفت : وکیل این بازیکن فقط امروز را به این باشگاه فرصت داده و در صورتی که این باشگاه مطالبات وی را پرداخت نکند ، از این باشگاه امتیاز کسر خواهد شد . ضمن آن که وکیل این بازیکن برای گرفتن این حکم از فیفا اقدام کرده است .

وی در پایان گفت : با توجه به این که برای این گونه حکم‌ها فیفا بسیار جدی عمل می‌کند ، خواهش ما از باشگاه ملوان این است که هر چه سریع تر برای پرداخت یا توافق با این بازیکن اقدام کند .

"خبرگزاری فارس"

رییس کمیته ی تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال درمورد فرصت یک روزه ی تیم ملوان انزلی برای پرداخت طلب ۹۲ هزار دلاری زوران زلاتکوفسکی با توجه به درخواست وکیل این بازیکن اظهار داشت : وکیل زوران اقدام هایی را برای کسر ۶ امتیاز از ملوان انجام داده است و در صورتی که این باشگاه در سریع ترین زمان ممکن مطالبات زلاتکوفسکی را پرداخت نکند ، احتمال دارد ازملوان هم امتیاز کسر شود . البته ما تاکنون درمورد پرونده ی مذکور مکاتبه یی با فیفا انجام نداده ایم اما اگر حکم قطعی شود ، فیفا یک نسخه از آن را در اختیار فدراسیون فوتبال قرار می دهد .

"باشگاه خبرنگاران جوان"

telegram

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه