رفتن به بالا
  • دوشنبه - 3 اردیبهشت 1397 - 18:46
  • کد خبر : ۱۳۲۷۶
  • مشاهده :  294 بازدید
  • چاپ خبر : جنجال در بازی ملوان و شهرداری ماهشهر
دعوا ، ترک زمین ، پنالتی و ...

جنجال در بازی ملوان و شهرداری ماهشهر

اعلام یک ضربه ی پنالتی به سود تیم شهرداری ماهشهر اعتراض شدید ملوانان را در پی داشت . اعتراضی که چیزی نمانده بود به ترک زمین منجر شود .

دیدار دو تیم ملوان بندرانزلی و شهرداری ماهشهر به مانند بازی رفت باز هم با حواشی زیادی رو به رو شد . دیداری که نیمه ی اول آن با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در نیمه ی دوم و در فاصله ی کوتاهی هر دو تیم توانستند گلزنی کنند تا بازی با تساوی یک بر یک ادامه پیدا کند اما حوالی دقیقه ی ۶۰ اعلام یک ضربه ی پنالتی توسط داور میدان به سود تیم میزبان شهرداری ماهشهر باعث شد تا اعتراض بازیکنان و کادرفنی ملوانان به هوا بلند شود . اعتراضی شدیدی که برای دقایقی ادامه یافت و حتی می توانست منجر به نیمه تمام ماندن بازی شود . 

نادر دست نشان که معتقد بود این پنالتی ابداً صحیح نیست ، بازیکنان خود را به ترک زمین ترغیب کرد اما در نهایت این اتفاق نیفتاد تا ماهشهر از روی نقطه ی پنالتی به دومین گل خود برسد . 

نکته ی عجیب درباره ی جنجال های این دقایق بازی ، اعتراضات پیاپی دست نشان و مرزبان نسبت به یکدیگر بود که پس از اعلام پنالتی به بالاترین حد خود رسید و هر دو مربی را به سوی یکدیگر کشاند و حمله ور شدن این دو مربی به سوی یکدیگر باعث شد تا داور هر دو را از زمین اخراج کند . 

"ورزش سه"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه