رفتن به بالا
  • دوشنبه - 3 اردیبهشت 1397 - 21:56
  • کد خبر : ۱۳۲۹۰
  • مشاهده :  166 بازدید
  • چاپ خبر : وثوق احمدی : ممکن است کسر امتیاز ملوان خیلی سریع انجام شود

وثوق احمدی : ممکن است کسر امتیاز ملوان خیلی سریع انجام شود

رییس کمیته ی تعیین وضعیت گفت : با توجه به این که حکم پرونده ی زوران زلاتکوفسکی صادر شده ، ممکن است خیلی زود نامه ی کسر امتیاز از باشگاه ملوان هم به دست ما برسد .

روزبه وثوق احمدی درباره ی پرونده ی بدهی باشگاه ملوان به زوران زلاتکوفسکی ، بازیکن پیشین این تیم و احتمال کسر امتیاز از ملوانی‌ها اظهار داشت : وکیل این بازیکن به باشگاه ملوان نامه زده است که در صورت پرداخت نکردن مطالبات به‌زودی حکم کسر امتیاز از این تیم ابلاغ خواهد شد . فیفا هم روز گذشته نامه‌یی به وکیل زوران ارسال کرده و گفته است که آیا این بازیکن درخواست کسر امتیاز از باشگاه ملوان را دارد یا خیر .

وی ادامه داد : در صورتی که بازیکن مقدونیه‌یی پیشین ملوان بخواهد از این تیم امتیاز کسر شود ، باشگاه ملوان باید یا پول او را پرداخت کند و یا به هر طریقی شده رضایت این بازیکن را جلب کند . در غیر این‌صورت کسر امتیاز از این تیم انجام خواهد شد .

رییس کیمته ی تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که چه قدر زمان می‌برد تا حکم کسر امتیاز ملوان از سوی فیفا صادر شود ،‌ گفت : این موضوع بستگی به فیفا دارد ،‌ اما با توجه به این که حکم این پرونده صادر شده است و نیاز به صدور حکم مجدد ندارد ،‌ فکر می‌کنم خیلی سریع این اتفاق خواهد افتاد .

"خبرگزاری تسنیم"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه