رفتن به بالا
  • جمعه - 7 اردیبهشت 1397 - 21:15
  • کد خبر : ۱۳۳۵۸
  • مشاهده :  214 بازدید
  • چاپ خبر : پخش زنده ی هفته ی پایانی لیگ یک از صدا و سیما

پخش زنده ی هفته ی پایانی لیگ یک از صدا و سیما

با تصمیم مدیران شبکه ی ورزش هفته ی پایانی مسابقات لیگ یک کشور به صورت زنده بر روی آنتن قرار می‌گیرد .

هفته ی سی و چهارم و پایانی مسابقات لیگ یک کشور روز یکشنبه در سراسر ایران برگزار می‌شود و تکلیف تیم‌های صعود کننده به لیگ برتر بعد از اتمام این هفته مشخص خواهد شد . دو تیم مدعی نفت مسجدسلیمان ، خونه به خونه ی بابل در خانه به ترتیب مقابل مس رفسنجان و برق جدید شیراز قرار می‌گیرند و نساجی مازندران و بادران تهران در دیدار خارج از خانه به ترتیب با راه‌آهن تهران و ماشین‌سازی تبریز مسابقه برگزار می‌کنند . 

به همین دلیل شبکه ی ورزش سیما در نظر دارد ، مسابقات هفته ی آخر لیگ یک فوتبال را به طور مستقیم و همزمان پوشش داده و با حضور کارشناسان زبده تحلیل و بررسی فنی و داوری نماید . 

هفته ی آخر مسابقات لیگ یک ، یکشنبه از ساعت ۱۷ و به طور همزمان آغاز خواهد شد و برنامه ی فوتبال یک از ساعت ۱۶ به تحلیل و بررسی مسابقات این هفته خواهد پرداخت .

"ورزش سه"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “پخش زنده ی هفته ی پایانی لیگ یک از صدا و سیما”

  • فرهاد مجیدی says:

    سلام دوستان ملوانی ،،، تو این تیم ریشه دار قدیمی ، اما صاحب مرده و بی صاحب یه بزرگ تری نیست که به این پور رحمت الله که اتفاقاً در اوج نیاز باشگاه به ایشون تیم رو به تراکتور فروخت بفهمونه که واسه چی داری داور بازی رو میخوری ، تو چکاره یی ، تیم بزرگ تر نداره ؟. از چی ناراحتی ، دلت واسه تیم میسوزه ؟ به خدا دروغ میگی اگر میسوخت همون سال که در آمادگی بودی نمی رفتی ، فکر کردی میری تو بارسلونا توپ بزنی !!! بالاخره این فصل منحوس به اتمام رسید ، ما باید فقط با فرهاد پورغلامی ادامه بدیم ، نیمی از بازیکن ها باید اخراج بشن ، چون اصلاً شایستگی بازی تو ملوان رو ندارن . ضمناً دست اندرکاران عزیز نیروی دریایی و منطقه ی آزاد انزلی باید دم بعضی ها رو قیچی کنن بسه دیگه این قدر از تیم خوردن و بردن . دست نشان هم اگر هر کاری کرد همین قدر بیشتر دانش فنی نداشت ، انتظار و توقع الکی ازش داشتیم . سیصد میلیون واسه یکسال گرفت نوش جانش از بیعرضگی مدیران ملوان بالاخص دنیامالی بود که نخواست بازیکن متعصب و سرمربی بومی اجازه ی کار داشته باشن . از نظر ما ایشون خیانتکار بوده ، و باید پای میز و حساب کتاب بیاد . مگر این که از رانت استفاده کنه و از جوابگویی فرار کنه . اما این رو خوب بدونه ما این جنگولک بازی هاش رو فراموش نمی کنیم . خدا لعنت کنه بدخواهان تیم رو ، به کوری چشم این آدم نماها ما سال دیگه میایم لیگ برتر ، که با جارو شدن مقصرین و مسببین باری به هرجهت کنونی فضای لازم ایجاد خواهد شد .

ارسال دیدگاه