رفتن به بالا
  • جمعه - 14 اردیبهشت 1397 - 19:57
  • کد خبر : ۱۳۴۱۸
  • مشاهده :  129 بازدید
  • چاپ خبر : مارسی با اشتباه داوری حریف اتلتیکو شد
لیگ اروپا ؛

مارسی با اشتباه داوری حریف اتلتیکو شد

تیم فوتبال المپیک مارسی پنجشنبه شب در دیداری بحث برانگیز سالزبورگ اتریش را حذف کرد تا حریف اتلتیکو مادرید در دیدار پایانی لیگ اروپا شود .

در دیدار برگشت مرحله ی نیمه نهایی لیگ اروپا که در ورزشگاه خانگی سالزبورگ برگزار شد ، شاگردان ‘مارکو رز’ در وقت های قانونی با نتیجه ی دو بر صفر شاگردان ‘رودی گارسیا’ را شکست دادند و با توجه به نتیجه ی مشابه در دیدار رفت این دیدار به وقت های اضافه کشیده شد .
نیمه ی نخست وقت های اضافه این دیدار نیز با نتیجه ی تساوی بدون گل به پایان رسید ، اما در دقیقه ی ۱۱۶ ‘رولاندو’ مدافع پیش تاخته ی تیم مارسی برای این تیم گلزنی کرد و در دقایق باقی مانده بازیکنان تیم سالزبورگ در به ثمر رساندن گل موفق نبودند و این دیدار با نتیجه ی دو بر یک به پایان رسید .
بدین ترتیب تیم المپیک مارسی درمجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ی ۳ بر ۲ تیم سالزبورگ را حذف کرد و راهی دیدار پایانی این رقابت ها شد .
‘سرگی کارآسف’ داور روسی عملکرد ضعیفی در این دیدار داشت و اشتباه وحشتناک او در دقیقه ی ۱۱۶ و اعلام ضربه ی کرنر به سود تیم المپیک مارسی قضاوت پرانتقاد او در این دیدار را تکمیل کرد .
در دیگر دیدار همزمان تیم اتلتیکومادرید پنجشنبه شب با نتیجه ی یک بر صفر آرسنال را شکست داد و در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ی دو بر یک این تیم را حذف کرد و فینالیست شد .
بدین ترتیب تیم های اتلتیکومادرید و المپیک مارسی بیست و ششم اردیبهشت ماه در دیدار نهایی این رقابت ها که در ورزشگاه المپیک لیون برگزار می شود ، با یکدیگر دیدار می کنند .

"ایرنا"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه