رفتن به بالا
  • دوشنبه - 17 اردیبهشت 1397 - 10:06
  • کد خبر : ۱۳۴۲۴
  • مشاهده :  101 بازدید
  • چاپ خبر : تساوی ال کلاسیکو در شب پر حادثه ی نیوکمپ

تساوی ال کلاسیکو در شب پر حادثه ی نیوکمپ

تیم‌های فوتبال بارسلونا و رئال مادرید در دیدار برگشت ال کلاسیکو برابر هم صف آرایی کردند که در پایان یک دیدار پرحادثه و جنجالی به تساوی دست یافتند .

در این بازی که یکشنبه شب از هفته ی سی و ششم رقابت های لالیگا در ورزشگاه نوکمپ برگزار شد دو تیم به تساوی ۲ بر ۲ دست یافتند .

بارسلونا بازی را خوب شروع کرد و در دقیقه ی ۴ نخستین حمله را تدارک دید که ضربه ی سوارز به کرنر رفت . آبی اناری ها در دقیقه ی ۱۰ روی یک همکاری خوب به گل رسیدند . سانتر سرخی روبرتو از راست روی تیر دو با ضربه ی والی سوارز همراه شد تا مهاجم اروگوئه یی کار را تمام کند .

رئال مادرید در دقیقه ی ۱۴ کار را به تساوی کشاند . رونالدو که یک حرکت را از چپ تدارک دیده بود ، در ادامه ضربه ی سر بنزما را در دهانه ی دروازه ی بارسلونا به گل تساوی تبدیل کرد تا کار خیلی زود به تساوی کشیده شود .

در دقیقه ی ۲۷ بازی رونالدو با تراشتگن تک به تک شد اما دروازه بان آلمانی بارسلونا موقعیت صد در صد گل را از ستاره ی رئال مادرید گرفت . یک دقیقه بعد شوت رونالدو به شکلی خطرناک از کنار تیر عمودی دروازه ی بارسلونا به بیرون رفت .

بارسلونا که بر خلاف انتظار در نیمه ی نخست خوب بازی نمی کرد تنها توپ را در میانه ی میدان به چرخش در می آورد و در مقابل رئال مادرید روی هر یورش خود خطر ایجاد کرد .

در دقایق پایانی نیمه ی نخست درگیری های زیادی را شاهد بودیم تا جایی که سوارز ، راموس و لیونل مسی از داور کارت زرد دریافت کردند .

اما اتفاق مهم در دقیقه ی ۲ + ۴۵ رخ داد ، جایی که سرخی روبرتو به خاطر درگیری با مارسلو مستقیماً کارت قرمز دریافت کرد . به نظر می رسید مارسلو در این صحنه رفتاری اغراق آمیز داشت و اعتراض فراوان بارسلونایی ها نیز تاثیری نداشت .

رئال مادرید نیمه ی دوم را با یک تغییر غیرمنتظره آغاز کرد . رونالدو که بعد از زدن گل در نیمه ی نخست از ناحیه ی مچ پا احساس درد می کرد ، جای خود را به آسنسیو داد . در تیم بارسلونا نیز نلسون سمدو جایگزین کوتینیو شد .

بارسلونا در دقیقه ی ۵۲ به گل دوم رسید . لوییس سوارز در یک کورس با واران به طور واضح روی مدافع فرانسوی خطا انجام داد اما داور از آن گذشت تا مهاجم بارسلونا توپ را به مسی برساند . نابغه ی آرژانتینی با حرکتی عرضی دو بازیکن رئال را جای گذاشت و با بغل پای دقیق خود گل دوم بارسلونا را به ثمر رساند .

در دقیقه ی ۷۰ لیونل مسی روی پاس عالی سوارز فرار کرد و در زاویه ی نسبتاً بسته با ناواس تک به تک شد که دروازه بان رئال مادرید ضربه ی مسی را به کرنر فرستاد .

رئال مادرید در دقیقه ی ۷۲ کار را به تساوی کشاند . گرت بیل پاس عمقی آسنسیو را با ضربه ی فنی دقیق خود درون دروازه ی بارسلونا جای داد تا کار به تساوی کشیده شود .

دقایقی بعد جوردی آلبا روی مارسلو خطای مشکوک به پنالتی را مرتکب شد که داور چنین تصمیمی نداشت و این بار رئال ها دست به اعتراض گسترده زدند .

بارسلونا در دقیقه ی ۸۱ تا آستانه ی گل سوم پیش رفت ولی ناواس ضربه ی مسی را به خوبی دفع کرد . در دقایق پایانی فشار رئال مادرید افزایش یافت و بارسلونا با یک بازیکن کم تر به خوبی دفاع کرد تا رکورد شکست ناپذیری خود را در این فصل از لالیگا حفظ کند .

"خبرگزاری مهر"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه