رفتن به بالا
  • سه شنبه - 18 اردیبهشت 1397 - 19:57
  • کد خبر : ۱۳۴۴۱
  • مشاهده :  228 بازدید
  • چاپ خبر : پدر ملوان عزادار شد

پدر ملوان عزادار شد

همسر بهمن صالح نیا بنیانگذار تیم ملوان بندرانزلی دار فانی را وداع گفت .

بهمن صالح نیا بنیانگذار ، پیشکسوت و سرمربی اسبق تیم ملوان بندرانزلی در غم از دست دادن همسر خود سوگوار شد .

پایگاه اطلاع رسانی “سپید نیوز” ؛ درگذشت همسرگرامیِ بهمن خان صالح نیا را به حضور ایشان و خانواده های داغدار تسلیت می گوید و از درگاه پروردگار بزرگ طلب آمرزش برای آن بانوی محترمه و شکیبایی برای بازماندگان دارد .

به گزارش “سپید نیوز” ؛ مراسم تدفین همسر گرامی بنیانگذار ملوان بندرانزلی ، ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه ی عصر فردا چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت در محل بی بی حوریه ی غازیان برگزار می شود .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۲ دیدگاه برای “پدر ملوان عزادار شد”

  • فرهاد مجیدی says:

    عرض تسلیت داریم به بهمن خان عزیز با آرزوی قلبی سلامتی برای بازماندگان ، آقای صالح نیا شناسنامه و سند ششدانگ ملوان انزلی هستند بی برو برگرد ،،، قطعاً این مصیبت براشون سنگینه ،،، طرفداران رو در غمشون شریک بدونن .

  • بازگشت همه به سوی اوست . با عرض تسلیت به آقای صالح نیا و خانواده ی محترم . بی تردید انزلی بخشی از آوازه و هویت تاریخ ۵۰ سال اخیر خود را وامدار بهمن خان صالح نیا است و ایشان حق بزرگی بر گردن شهر و اهالی شهر دارند . در طول ۵۰ سال اخیر با ایجاد و مدیریت باشگاه ملوان این گوهر والا و ارزشمند ، روحیات و زندگی هزاران انزلی چی و غیر انزلی چی دگرگون شد و ملوان با زندگی مردم انزلی عجین شد . و زندگی هزاران جوان از طریق فعالیت در باشگاه ملوان به سمت تعالی و زندگی سالم هدایت گردید . زهی سعادت و افتخار ! همه ی ما صمیمانه به بهمن خان صالح نیا و زحمات ایشان ارج می نهیم و برای ایشان و خانواده ی محترم شکیبایی ، سلامتی و طول عمر آرزومندیم .

ارسال دیدگاه