رفتن به بالا
  • جمعه - 21 اردیبهشت 1397 - 20:44
  • کد خبر : ۱۳۴۵۴
  • مشاهده :  128 بازدید
  • چاپ خبر : دست‌نشان : نمی‌توانم به تنهایی کاری انجام دهم

دست‌نشان : نمی‌توانم به تنهایی کاری انجام دهم

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در فصل گذشته مدعی شد ، مجموع دریافتی بازیکنان ، کادرفنی ، تدارکات و تیم پزشکی ملوان در فصلی که گذشت کم تر از ۶۰۰ میلیون تومان بوده است .

نادر دست‌نشان در مورد وضعیت مبهم ملوان برای فصل آینده گفت : فعلاً که چیزی مشخص نیست و بازیکنان منتظر هستند تا حق و حقوق‌شان را دریافت کنند . شاید خیلی‌ها باور نکنند ، ولی مجموع دریافتی بازیکنان ، کادرفنی ، تدارکات و تیم پزشکی ملوان در فصل گذشته کم تر از ۶۰۰ میلیون تومان بوده ، این در حالی است که شما می‌دانید خیلی از تیم‌ها در فصل گذشته چه گونه هزینه کردند .

وی در مورد این که آیا تمایل دارد در تیم ملوان بماند ، خاطر نشان کرد : من به تنهایی نمی‌توانم برای ملوان کاری انجام دهم و این تیم باید طوری بسته شود که قدرت فنی آن در حد نام و سابقه‌اش باشد . در تیم ما پژمان نوری بیشترین پول را گرفت که ۳۰ میلیون تومان بود ، ولی روحیه ی پهلوانی او باعث شد تا به دیگر بازیکنان در مورد پول توجیبی ، تغذیه ، امکانات و … کمک کند .

دست‌نشان همچنین اظهار داشت : بعد از رفتن آقای دنیامالی ، بار مشکلات روی دوش آقای خسته‌بند افتاد . ایشان چند نوبت با مدیریت منطقه ی آزاد انزلی صحبت کرد و قرار شد مشکلات به‌زودی برطرف شود که هنوز این اتفاق رخ نداده است . حتی آقای مسرور در تعطیلات عید هم در جشنی که در شهرداری انزلی گرفته شد ، گفت که مشکلات حل خواهد شد . امیدوارم این اتفاق در نهایت رخ دهد .

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در پایان تصریح کرد : فعلاً چیزی برای فصل بعد مشخص نیست و باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد . امیدوارم که مشکلات حل شود تا ملوان فصل آینده با بهترین شرایط در لیگ دسته اول شرکت کند .

"خبرگزاری تسنیم"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه