رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 27 اردیبهشت 1397 - 19:28
  • کد خبر : ۱۳۴۹۲
  • مشاهده :  115 بازدید
  • چاپ خبر : دست نشان سرمربی سپیدرود رشت شد+عکس

دست نشان سرمربی سپیدرود رشت شد+عکس

به پیشنهاد کمیته ی فنی و تایید هیات مدیره ی باشگاه سپیدرود ، نادر دست نشان به عنوان سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت انتخاب شد .

کمیته ی فنی باشگاه سپیدرود پس از بررسی برنامه ی مربیان پیشنهادی جهت انتخاب پست سرمربی گری سپیدرود ، بر روی انتخاب نادر دست نشان به جمع بندی رسیدند و این امر به  رفیعی مدیرعامل باشگاه سپیدرود اعلام شد .

در جلسه‌یی که امروز با حضور اعضای هیات مدیره برگزار شد ، در ارتباط با گزینه ی انتخابی کمیته ی فنی به بحث و تبادل نظر پرداخته شد و در نهایت با انتخاب نادر دست نشان به عنوان سرمربی سپیدرود در لیگ برتر فصل ۹۷-۹۸ موافقت به عمل آمد . در نهایت اعضا به مدیرعامل اختیار دادند تا وی با دست نشان به عنوان سرمربی اقدام به عقد قرارداد نماید .

نادر دست نشان پیش از این سابقه ی سرمربی گری در سطح نخست فوتبال ایران با تیم های ؛ پگاه گیلان ، صنعت نفت آبادان ، را دارد و همچنین توانسته با چهار تیم مس کرمان ، استیل آذین تهران ، نفت تهران و آبادان به لیگ برتر صعود نماید . وی موفق شده بود با تیم های شهید قندی یزد ، نساجی مازندران ، پیام مشهد و شهرداری بندرعباس تا مرحله ی پلی آف صعود به لیگ برتر راه یابد .

نادر دست نشان در سال ۸۷ علاوه بر آن که توانست تیم پگاه گیلان را در سطح نخست فوتبال ایران حفظ نماید ، موفق شد تا با این تیم به فینال جام حذفی فوتبال ایران صعود کند .

"خبرگزاری فارس به نقل از سایت باشگاه سپیدرود رشت"

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه