رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 27 اردیبهشت 1397 - 19:35
  • کد خبر : ۱۳۴۹۴
  • مشاهده :  221 بازدید
  • چاپ خبر : دست نشان ، غریب با بیکاری !

دست نشان ، غریب با بیکاری !

نادر دست نشان به عنوان سرمربی تیم سپیدرود رشت انتخاب شد و امروز مراسم معارفه اش برگزار گردید .

نادر دست نشان سرمربی فصل قبل ملوان انزلی قراردادش را امروز با سپیدرود نهایی کرد تا جانشین علی کریمی برای فصل بعد بشود ، دست نشان پس از ١٠ سال به فوتبال رشت پیوسته ، او با تیم پگاه گیلان تا فینال جام حذفی نیز پیش رفت .

نکته ی جالبی که در مورد نادردست نشان وجود دارد ، این است که او یکی از محبوب ترین سرمربیان فوتبال ایران است ، سالی نبوده که او حداقل با یک تیم قرارداد امضا نکند و همیشه تیم داشته است .

دست نشان با تیم های نفت آبادان ، نفت تهران ، مس کرمان و استیل آذین به لیگ برتر صعود کرد تا کارنامه ی او در لیگ یک درخشان تر از دیگر سرمربیان باشد ، او اکنون باید جانشین یکی از محبوب ترین شمالی های تاریخ فوتبال ایران بشود و البته می داند کار سختی را در سپیدرود خواهد داشت .

لیست دست نشان پر است از تیم های تهران و البته شهرستانی رنگارنگ از شمال و شمال غرب گرفته تا شرق ، مرکز و حتی جنوب و جنوب غرب .

این سرمربی قایمشهری در ماشین سازی تبریز ، پیام مشهد ، نفت آبادان ، مس کرمان ، سایپای شمال ، نساجی مازندران ، صنعت ساری ، شهرداری اراک ، شهرداری بندرعباس ، شهیدقندی یزد ، پگاه گیلان حضور داشته است .

او فصل شانزدهم نیم فصل با صنعت نفت در لیگ برتر حضور داشت و سپس به لیگ یک بازگشت و اکنون پس از یک فصل و نیم غیبت دوباره در لیگ برتر حضور می یابد .

"ورزش سه"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه