رفتن به بالا
  • جمعه - 28 اردیبهشت 1397 - 19:42
  • کد خبر : ۱۳۵۱۷
  • مشاهده :  401 بازدید
  • چاپ خبر : دست نشان : ملوانی ها گفتند خانه ات را تخلیه کن

دست نشان : ملوانی ها گفتند خانه ات را تخلیه کن

سرمربی جدید سپیدرود می گوید ، بعد از مسجل شدن اتمام همکاری کریمی و سپیدرود اقدام به عقد قرارداد با این تیم کرده است .

نادر دست نشان سرمربی جدید سپیدرود رشت در مورد انتخابش به این عنوان در لیگ هجدهم گفت : من خاطرات خیلی خوبی از رشت و مردم این شهر دارم . پیشنهادی که از طرف این تیم ریشه دار گیلانی مطرح شد ، باعث شد یک بار دیگر به لیگ برتر برگردم . صحبت های خوبی با مدیران این تیم داشتیم و فکر می کنم بتوانیم فصل خوبی را با هم تجربه کنیم .

دست نشان در مورد این که علی کریمی مدعی شده هنوز با این تیم قرارداد دارد ، تصریح کرد : من هیچ اطلاعی از مفاد قرارداد علی آقا با باشگاه ندارم . اما وقتی با مسوولان تیم صحبت کردم ، آن ها گفتند که موضوع همکاری با آقای کریمی به پایان رسیده و در واقع من سرمربی گری تیمی را قبول نکرده ام که سرمربی دارد . در واقع اصلاً اعتقادی هم به این نوع کار کردن ندارم . 

او ادامه داد : درست است که قراردادم با سپیدرود نهایی شده اما واقعاً اگر علی آقا بخواهد با تیم ادامه دهد ، کنار می کشم و هیچ مشکلی هم ندارم . علی کریمی اسم بزرگی در این فوتبال است و ما با هم رفاقت دیرینه یی هم داریم . نمی خواهم به شان علی آقا و رفاقت مان خدشه یی وارد شود .  

سرمربی فصل قبل ملوان با اشاره به این که همیشه هدایت تیم هایی را برعهده می گیرد که مشکلات مالی دارند ، خاطرنشان کرد : تیم های پولدار همیشه برای از ما بهتران ها بوده است . سابقه ی کاری من نشان داده که همیشه توانسته ام در شرایط سخت توانایی هایم را نشان بدهم . البته می دانم کار خیلی سختی است . اکثر بازیکنان کلیدی تیم قراردادشان با تیم به پایان رسیده و باید ببینیم با کدام یک از بازیکنان می توانیم توافق کنیم . 

دست نشان در مورد صعود نساجی به لیگ برتر و داربی شمال بین گیلان و مازندران گفت : نساجی تیم شهر ماست که ما را بزرگ کرده است . در واقع من حضورم در جامعه ی فوتبال را مدیون نساجی و مردم قایمشهر می دانم . مازندران بالغ بر ۶۰ بازیکن در لیگ برتر دارد و می تواند سال ها در لیگ برتر به خوبی حضور داشته باشد . قطعاً رویارویی با این تیم در لیگ برتر و مردم خوبش جذاب خواهد بود .

او در پایان درباره ی جدایی اش از ملوان خاطر نشان کرد : با همه ی وجودم می گویم که من شرمنده ی مردم خوب انزلی شدم و نتوانستم تیم را به لیگ برتر برسانم ولی همه می دانند چه قدر مشکل داشتیم . اما گلایه ی من از مدیران این باشگاه است که بعد از مسابقات نه تنها تماسی نگرفتند برای گفتن یک خسته نباشید ساده ، بلکه پیغام دادند که خانه ام را در انزلی تخلیه و به باشگاه تحویل دهم !

"ورزش سه"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه