رفتن به بالا
  • شنبه - 29 اردیبهشت 1397 - 18:14
  • کد خبر : ۱۳۵۲۱
  • مشاهده :  187 بازدید
  • چاپ خبر : درخواست باشگاه ملوان از فیفا برای جلوگیری از کسر ۱۲ امتیاز !

درخواست باشگاه ملوان از فیفا برای جلوگیری از کسر ۱۲ امتیاز !

باشگاه ملوان برای جلوگیری از کسر ۱۲ امتیاز و پرداخت مطالبات بازیکنان خارجی خود دست به دامن فیفا شده است .

فیفا چند روز پیش فیفا در تماس با بخش بین الملل فدراسیون فوتبال تاکید می کند که باشگاه ملوان در صورت عدم پرداخت مطالبات «زلاتکوفسکی» و «پاشنکو» بازیکنان پیشین خود ، در هر پرونده به کسر ۶ امتیاز محکوم می شود .

این اخطار جدی فیفا ، واکنش باشگاه ملوان را در پی داشته است . روزبه وثوق احمدی رییس کمیته ی تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در این خصوص گفت : باشگاه ملوان تماس هایی با فیفا گرفته و اعلام کرده است به خاطر مشکلات ارزی ، امکان انتقال وجه این بازیکنان فراهم نیست .

وثوق احمدی تاکید کرد : ملوان از فیفا کمک خواست تا در این مورد راهکاری ارایه بدهد . نمی دانم آیا فیفا هنوز پاسخی به این درخواست داده است یا خیر ولی ملوان باید این پرونده را زودتر حل کند .

"خبرگزاری مهر"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “درخواست باشگاه ملوان از فیفا برای جلوگیری از کسر ۱۲ امتیاز !”

  • کسانی که مسبب این اتفاقات بودن به کنار ،،، مدیریت باری به هرجهت اونایی که سه چهار ساله در راس باشگاه هستند بیشتر آزار دهنده ست ، حرکت لاک پشتی در پیگیری امورات باشگاه کاملاً مشهوده ، انگار یه همچین اتفاقی رو سوپاپ اطمینان میدونن تا با هر شکستی پشت نداری باشگاه (نه بیعرضگی خودشون در تامین منابع پایدار مالی) پنهان بشن ،،، تا این آقایان باشن انتظار بهبودی از این تیم و اوضاع باشگاه سرابی بیش نیست . اصحاب کهف تو خواب دایمی مدیریت ملوان کم آوردن ، یک ماهه که لیگ تمام شده ، اصلاً نشانی از این ها میبینین . برنامه یی ،،، سناریویی ، شرکت در بازار نقل و انتقالات انگار همشون مردن و تو گور خوابیدن ،،، مدیریتی به این بیچارگی و دریوزگی دیدین ، نوبره به خدا .

ارسال دیدگاه