رفتن به بالا
  • شنبه - 29 اردیبهشت 1397 - 18:35
  • کد خبر : ۱۳۵۲۳
  • مشاهده :  163 بازدید
  • چاپ خبر : واکنش دست‌نشان به صحبت‌های اخیر کریمی

واکنش دست‌نشان به صحبت‌های اخیر کریمی

نادر دست‌نشان ، سرمربی جدید تیم فوتبال سپیدرود رشت به اظهارات اخیر علی کریمی واکنش نشان داد .

نادر دست‌نشان در حالی روز پنجشنبه به‌عنوان سرمربی جدید سپیدرود رشت معرفی شد که علی کریمی برای فصل آینده هم با این تیم قرارداد دارد . کریمی به مسوولان باشگاه گفته است که اگر طلب او و دستیارانش پرداخت نشود ، تمرینات سپیدرود را برای فصل جدید لیگ برتر آغاز خواهد کرد و این در حالی است که مالک باشگاه ، دست‌نشان را به‌عنوان سرمربی انتخاب کرده است .

نادر دست‌نشان در واکنش به اظهارات اخیر کریمی گفت : واقعیت این است که من تصور می‌کردم کارهای تسویه حساب باشگاه سپیدرود با کریمی انجام شده و جدایی این مربی قطعی است . کریمی فصل گذشته برای سپیدرود زحمات زیادی کشید و اگر برای فصل آینده هم با این باشگاه قرارداد دارد ، می‌تواند در این زمینه اقدام کند . من هرگز به خودم اجازه نمی‌دهم که برای همکارم مشکلی ایجاد کنم .

وی در مورد این که با این شرایط چه تصمیمی خواهد گرفت ، تاکید کرد : اگر کریمی همکاری‌اش را با باشگاه ادامه داد که دیگر مساله‌یی باقی نمی‌ماند ، اگر هم این همکاری به پایان رسید ، آن وقت می‌توانم در سپیدرود مربی گری کنم . از هواداران سپیدرود و کریمی عذرخواهی می‌کنم و بهتر است که در مورد قرارداد کریمی و تسویه حساب با کادرفنی سال گذشته ، همه چیز به صورت رسمی مشخص شود .

"خبرگزاری تسنیم"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه