رفتن به بالا
  • سه شنبه - 1 خرداد 1397 - 12:04
  • کد خبر : ۱۳۵۴۰
  • مشاهده :  320 بازدید
  • چاپ خبر : هیات مدیره ی ملوان به دنبال جذب اسپانسر

هیات مدیره ی ملوان به دنبال جذب اسپانسر

هیات مدیره ی باشگاه ملوان انزلی به دنبال جذب اسپانسر برای اداره ی تیم در فصل آینده است .

محمود آذرگون عضو هیات مدیره ی باشگاه ملوان انزلی در مورد وضعیت تیم فوتبال ملوان برای فصل آینده گفت : هنوز هیچ خبری نیست و من هم در جلسه ی آخر هیات مدیره ی باشگاه حضور نداشته‌ام اما مدیران باشگاه به دنبال جذب اسپانسر برای ۷۰ درصد سهام باشگاه هستند . امیدواریم که منطقه ی آزاد انزلی یا اسپانسری دیگر برای این تیم جذب کنیم .

وی در مورد این که شایعه شده نیروی دریایی قصد دارد که دوباره تیم را در اختیار بگیرد ، گفت : اصلاً چنین مساله‌یی صحت ندارد . نیروی دریایی اگر قصد تیمداری داشت تیم را واگذار نمی‌کرد و اکنون همان ۳۰ درصد سهم  خود را در ملوان دارد .

آذرگون در مورد شایعه ی مدیرعاملی صالح‌نیا و یا صدیقی در ملوان گفت : هنوز هیچ تصمیمی در مورد مدیریت باشگاه گرفته نشده است . مهران نصیری مدیرعامل مستعفی همچنان به کار خود مشغول است و هیات مدیره با استعفایش هنوز موافقت نکرده است .

"خبرگزاری فارس"

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۲ دیدگاه برای “هیات مدیره ی ملوان به دنبال جذب اسپانسر”

  • فرهاد مجیدی says:

    آخه شما که مثل همیشه جوابهایت نمیدانم ، نه ، نبودم ، هست اصلاً مشخصه شما چه کاره ی باشگاهی ، کی شما رو قبول داره ؟ اون خبرنگار کیه که با شمای همیشه بی اطلاع مصاحبه میکنه ، شما برو به همون کار سازمانی ات برس ، چه کار داری با ملوان ،!!! عجب گیری افتادیم …… ول کن باشگاه هم نیستن ، چه طور میشه از تیم شش امتیاز کم میشه بعد هیچ کدام این آدمای بی تفاوت حتی یه کار مثبت ازشون برنمیاد ، آقا این ها نباشن خیلی بهتره ؛ چرا متوجه نیستن . ای لعنت بر باعث و بانی این وضعیت . لعنت بر خیانتکاران که الان دارن راحت زندگی شون رو میکنن و ما رو به تعب انداختن .

  • حالا این روز خوش ملوان است . آن وقت که دنیامالی و اسپانسر قبلی ، محجوب را با فحش و توهین بیرون کردید باید فکر چنین روزی را هم می کردید ؛ حالا این خوب است سال دیگر به دسته ۲ که رفتید ، آن موقع یاد می گیرید با مردم چه گونه برخورد کنید . ضمناً از این به بعد مگر اسپانسری دیوانه باشد تا به کمک ملوان بیاید ، مگر چندسال بگذرد تا شاید قدرشناسی ما بیشتر شد کسی به فریاد ملوان برسد . والسلام

ارسال دیدگاه