رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 2 خرداد 1397 - 09:34
  • کد خبر : ۱۳۵۴۷
  • مشاهده :  341 بازدید
  • چاپ خبر : پورغلامی : ملوان گزینه ی اول من است
دوره ی مربی گری حرفه‌یی را با موفقیت پشت سر گذاشتم

پورغلامی : ملوان گزینه ی اول من است

سرمربی اسبق ملوان گفت : یکی دو پیشنهاد خوب دارم اما اولویت اصلی من تیم ملوان است .

فرهاد پورغلامی در مورد پایان کلاس مربی گری حرفه‌یی اظهار داشت : کلاس مربی گیری حرفه‌یی ۴ سال زمان برد و ما در این ۴ سال در کلاس‌های مختلف شرکت کردیم . فلیمینگ از کشور آلمان مدرس این دوره بود که مباحث مختلفی از جمله تاکتیک ، بدنسازی ، فلسفه ی مربیان ، رسانه ، آنالیز و ساختارسازی باشگاه‌ها از جمله ی این مباحث بود .

وی افزود : این مدرس دانمارکی که از یوفا معرفی شده بود ، به ما اعلام کرد ، می‌توانم امتحان نهایی کلاس را به صورت متمرکز در تهران برگزار کنم یا به شهرهای شما سفر کنم و از شما امتحان بگیرم و در همان جا هم پاسخ امتحان را به شما می‌دهم . در نهایت مربیان ترجیح دادند فلیمینگ در شهرهای خودشان امتحان بگیرند و در شهر رشت از من امتحان گرفت که من از این بابت خوشحالم . بعد از حضور در رشت هم به شهرهای دیگر رفت تا از مربیان دیگر امتحان بگیرد .

پورغلامی درباره ی وضعیت تیم ملوان و این که گفته می‌شود او فصل آینده سرمربی این تیم خواهد بود ، گفت : ملوان یکی از تیم‌های ریشه‌دار و قدیمی فوتبال ایران است . تیم شهر من است که بازیکنان زیادی به فوتبال ایران معرفی کرده . امیدوارم وضعیت ملوان هر چه زودتر مشخص شود و باشگاه ملوان مدیرعامل خود را بشناسد . من از یکی دو تیم دیگر پیشنهاد مربی گری دارم . با این حال اولویتم تیم ملوان انزلی است . دوست دارم به تیم شهر خودم کمک کنم ، البته باید ببینیم چه پیش می‌آید . من می‌خواهم دیگر به عنوان سرمربی فعالیت خودم را ادامه دهم .

"خبرگزاری فارس"

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “پورغلامی : ملوان گزینه ی اول من است”

  • فرهاد مجیدی says:

    سلام آقای پورغلامی ، در شرف و شخصیت و عشق و علاقه ی شما به ملوان شک نداریم ، الان که نه ، از چند سال قبله که سرمربی تیم از نظر طرفداران شما هستین ،،، ما از دنیامالی گله داریم ، بهش ایراد داریم ، چرا زمانی که تیم خوب ملوان میتونست از توانمندی شما استفاده کنه ، رفتن و استیلی رو آوردن ، آقا فرهاد امسال ملوان بیشتر از هر زمانی به شما نیاز داره . چند روز قبل سپیدرودی ها تجمع اعتراضی برگزار کردن ، نمیدونم چرا طرفداران ملوان اینقدر دلزده از باشگاه هستن یه اعتراضی نمیکنن . باید با فشار این افراد چسبیده به باشگاه رو فراری داد ، این ها فاقد ریشه هستند ، با یه نسیم رفتنی خواهند بود ، نه پایگاه اجتماعی دارن ، نه مقبولیت عامه ی مردم . بابا ول کنید این تیم رو برین پی کارتون . مردم از شماها متنفرن ، متنفر !

ارسال دیدگاه