رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 2 خرداد 1397 - 18:18
  • کد خبر : ۱۳۵۶۲
  • مشاهده :  708 بازدید
  • چاپ خبر : ۶- برای ملوان ؛ لیگ برتر دور از دسترس

۶- برای ملوان ؛ لیگ برتر دور از دسترس

با اعلام و نامه ی رسمی فیفا ، باشگاه ملوان فصل آینده ی لیگ یک را با امتیاز ۶- آغاز خواهد کرد .

 پس از شکایت زوران زلاتکوفسکی ، بازیکن مقدونیه‌یی و پیشین ملوان از این باشگاه به خاطر بدهی‌های خود ، روز سه‌شنبه حکم کسر ۶ امتیاز به فدراسیون فوتبال رسید و به این ترتیب ، تیم ملوان باید فصل جدید لیگ دسته اول را با منفی ۶ امتیاز آغاز کند . هرچند به دلیل پرداخت نکردن بدهی زوران یا شکایت پاشنکو ، ملوانان شاید فصل آینده را با ۱۲- امتیاز یا حتی در لیگ دسته دوم استارت بزنند .

با این حکم ، ملوان شاید باید قید لیگ برتری شدن را در فصل آینده هم بزند . جبران این ۶ امتیاز در لیگی که تفاضل گل هم در صعود و سقوط تیم‌ها تاثیرگذار است ، اصلاً ساده نیست و ملوان احتمالاً باید حداقل تا دو فصل آینده در لیگ یک بماند .

"آی اسپورت"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۲ دیدگاه برای “۶- برای ملوان ؛ لیگ برتر دور از دسترس”

  • مسوول یعنی بر گرفتن مسوولیت یک شهر . نه این که مسوولیت شهری را سپردن به دیگران … چه چیزی در این شهر مانده . نام ملوان رفت . پول ملوان رفت . جان عاشقان ملوان رفت .-

  • واقعاً مسولان ملوان و شورای شهر انزلی استاد فرصت سوزی ها هستند !!؟- آخه در شرایطی که قیمت دو دهنه مغازه یا آپارتمان ناقابل داخل شهر انزلی سر به میلیاردها تومان می زنه , حضرات در گرفتن یک وام چند میلیارد تومانی ناقابل برای سروسامان دادن به اوضاع بحرانی تیمی که نفسش به نفس اهالی شهر بنده و بر سلامت روح و جسم هزاران جوان شهر تاثیر مستقیم داره و نماد نیم قرن تاریخ و هویت شهر انزلی به شمار می آید و بجرات می توان گفت که از هر ۱۰ فوتبالیست دهه های اخیر فوتبال کشور سه نفر مقطعی در تیم ملوان رشد کرده و چهره شده اند و در شرایطی که هزاران شهر کوچک و بزرگ برای داشتن یک چنین پلتفرم اقتصادی , اجتماعی , تفریحی , فرهنگی آماده و پرآوازه و افتخار آفرین سر و دست می شکنند , منفعلانه دست روی دست گذاشته و نگاه می کنند !؟- منتظر چی هستند ؟ – واقعاً که …! هیات مدیره تو خوابه ! هنوز تیم یک مدیر و صاحب نداره ؟! حتی کار و بار یک غرفه دار معمولی در سازمان منطقه ی آزاد (که اقتصاد انزلی را فلج و زندگی ده ها هزار نفر از مردم انزلی را به رکود و قهقرا کشانده!) بهتر از اوضاع یک باشگاه فوتبال و برند پنجاه ساله کشوره !؟؟

ارسال دیدگاه