رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 3 خرداد 1397 - 10:03
  • کد خبر : ۱۳۵۶۴
  • مشاهده :  145 بازدید
  • چاپ خبر : استقلال جنوب تهران لیگ یکی شد

استقلال جنوب تهران لیگ یکی شد

شاگردان فرهاد کاظمی موفق شدند با پیروزی مقابل نفت و گاز گچساران به لیگ دسته اول صعود کنند .

تیم‌های فوتبال نفت و گاز گچساران و استقلال جنوب تهران که در مرحله ی دوم لیگ دسته دو فوتبال به ترتیب با کسب ۱۶ و ۱۵ امتیاز به مرحله ی نهایی و پلی‌آف صعود کرده بودند ، سه‌شنبه ی هفته ی گذشته در دیدار رفت این رقابت‌ها در ورزشگاه شهدای نفت دوگنبدان به تساوی یک بر یک رضایت دادند .

نفت و گاز گچساران و استقلال جنوب تهران که مدعیان صعود به لیگ یک بودند ، از ساعت ۲۱:۴۵ چهارشنبه شب در ورزشگاه دستگردی تهران مسابقه ی برگشت مرحله ی پلی‌آف لیگ دسته دوم را برابر هم برگزار کردند که نتیجه‌یی مشابه ی دیدار رفت در پایان ۹۰ دقیقه رقم خورد .

در این جدال پُر برخورد که بهمن فرازمند ، سرمربی نفت و گاز گچساران هم از کنار زمین اخراج شد ، ابتدا رامین قربانی در دقیقه ی ۷۵ برای استقلال جنوب تهران گلزنی کرد ولی یک دقیقه به پایان مسابقه محمدرضا مظاهری کار را به تساوی کشاند .

تقابل دو تیم که در طول ۹۰ دقیقه به تساوی یک بر یک انجامیده بود ، در وقت‌های اضافه هم گلی در پی نداشت تا ضربات پنالتی تعیین کننده ی برنده ی این مسابقه باشد ؛ در ضربات پنالتی استقلال جنوب تهران که سرمربی گری آن را فرهاد کاظمی برعهده دارد ، موفق شد با برتری ۴ بر ۳ به پیروزی دست پیدا کند و جواز حضور در لیگ دسته اول را به دست آورد .

"ورزش سه"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه