رفتن به بالا
 • شنبه - 5 خرداد 1397 - 19:49
 • کد خبر : ۱۳۵۷۹
 • مشاهده :  543 بازدید
 • چاپ خبر : کمک منطقه ی آزاد انزلی به ملوان ؛ جهت پرداخت طلب بازیکنان خارجی

کمک منطقه ی آزاد انزلی به ملوان ؛ جهت پرداخت طلب بازیکنان خارجی

باشگاه ملوان انزلی با کمک منطقه ی آزاد به دنبال پرداخت مطالبات بازیکنان طلبکار خارجی است تا از کسر ۶ امتیاز دیگر این تیم جلوگیری شود .

 با پیگیری‌های حسن خسته بند نماینده ی مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی ، مساعدت استاندار گیلان ، همکاری فرماندار شهرستان بندرانزلی و رضا مسرور مدیرعامل سازمان منطقه ی آزاد انزلی صبح روز شنبه کمک یک میلیارد تومانی سازمان منطقه ی آزاد انزلی برای پرداخت بدهکاری بازیکنان خارجی ملوان ( زوران زلاتکوفسکی و پاشینکو ) به حساب باشگاه ملوان واریز شد .

شایان ذکر است ، مسوولین باشگاه ملوان صبح روز یکشنبه جهت تبدیل این پول به ارز مورد نیاز به منظور پرداخت مطالبات معوق بازیکنان خارجی اقدامات لازم را از طریق فدراسیون فوتبال به انجام خواهند رساند .

به این ترتیب باشگاه ملوان در تلاش است که با پرداخت این مطالبات حداقل از کسر ۶ امتیاز دوم جلوگیری کند . پیش از این فیفا ۶ امتیاز از باشگاه ملوان از فصل آینده کم کرده بود .

"خبرگزاری فارس"

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۳ دیدگاه برای “کمک منطقه ی آزاد انزلی به ملوان ؛ جهت پرداخت طلب بازیکنان خارجی”

 • ای کاش دوستان با مشاهده ی باشگاه خونه به خونه ی بابل متوجه شده باشند مشکلات فقط با با پول رفع نخواهد شد ، به خصوص مشکلات باشگاه ملوان . زیرا باشگاه خونه به خونه سه فصل از لیگ برتری ها هم بیشتر هزینه کرد … گرچه باشگاه ملوان هم در این نیم قرن کم هزینه نکرد . هزینه هایی که در این نیم قرن برای باشگاه ملوان شد ، حاصل اش همین است که امروز شاهدش هستیم … مشلات انزلی و مشکلات باشگاه ملوان وقتی رفع خواهد شد که مردم ، ملوان و مسئولین در کنار هم باشند و از فکر و ایده ی همدیگر سود ببرند . ملوان از اینجا به بعد به سایتی نیاز دارد که مخصوص هواداران ، مسوولین و باشگاه باشد که این سه گروه با همدیگر تبادل فکری داشته باشند فقط خودشان با همدیگر در ارتباط باشند تا با خاطری آسوده بتوانند نقطه ضعف ها را ببینند و با فکر همدیگر رفع نمایند .

 • فرهاد مجیدی says:

  نوشدارو بعد از مرگ سهراب !!! یعنی نمیشد دو ماه قبل این کار رو کرد ؟؟؟؟ این خیانت نیست ؟؟؟ حتماً بعد از یه اتفاق خوب در سال بعد بیاین وراجی کنین ما بودیم که ال کردیم و بل ،،، فرهاد خان پورغلامی باید با کمک هواداران غوغا کنی ،،، امسال باید فداکاری کنی تا دهن یاوه گویانی که این بلا رو سر تیم آوردن بسته بشه ، خجل و سرافکنده و شرمنده بشن ، برن و دیگه پشت سرشون رو نگاه نکنن ، چون فقط تف و لعن میبینن و بس . حالا که پذیرفتی ، باشی و قوی سپیدمان رو تیمار کنی و به پرواز در بیاری همه با تو هستیم تا دروازه های فتح و پیروزی . زنده باد ملوان و ملوانی .

 • محمد آبای says:

  همین (آقا!) ملوان رو به این روز انداخته . همون طور که اقتصاد انزلی رو با وجود شیلات و گمرک و اداره ی بندر و منطقه ی آزاد با … هموار کرده .
  نمیدونم دیگه چی میخواد از مردم انزلی ؟!!!
  البته که پولشونو …

ارسال دیدگاه