رفتن به بالا
  • یکشنبه - 6 خرداد 1397 - 20:51
  • کد خبر : ۱۳۵۹۱
  • مشاهده :  315 بازدید
  • چاپ خبر : حضور سرپرست باشگاه ملوان در فدراسیون فوتبال برای پیگیری کسر ۶ امتیاز

حضور سرپرست باشگاه ملوان در فدراسیون فوتبال برای پیگیری کسر ۶ امتیاز

سرپرست باشگاه ملوان بندرانزلی برای پیگیری پرونده‌های شکایت بازیکنان پیشین این تیم به فیفا ، در فدراسیون فوتبال حاضر شد .

مهران نصیری، سرپرست باشگاه ملوان امروز (یکشنبه) برای پیگیری پرونده ی شکایت زوران زلاتکوفسکی از باشگاه ملوان به فیفا و کسر شش امتیاز از این تیم در فدراسیون فوتبال حاضر شد .

مهران نصیری در این مورد گفت : فدراسیون فوتبال همکاری‌های لازم را با ما انجام می‌دهد . فدراسیون نامه‌یی به وزارت ورزش و جوانان ارسال می‌کند و این وزارتخانه با ارسال نامه‌یی به بانک مرکزی ، کارهای ارزی ما را پیگیری خواهد کرد .

وی در مورد پرونده ی شکایت پاشنکو ، دیگر بازیکن پیشین ملوان از این باشگاه که ممکن است زمینه‌ساز کسر شش امتیاز دیگر از ملوانان شود ، تصریح کرد : این موضوع را هم پیگیری می‌کنیم . مبلغ مورد نیاز برای این پرونده آماده است و ما تنها مشکل ارزی داریم . از مدیربرنامه‌های پاشنکو درخواست کردیم که به ایران بیاید یا نماینده ی باشگاه برای پیگیری این پرونده ، جلسه‌یی در خارج از کشور با او برگزار کند .

سرپرست باشگاه ملوان در مورد انتخاب مدیرعامل و سرمربی جدید این تیم نیز اظهار داشت : اعضای هیات مدیره ی باشگاه برای کادرفنی جدید تیم رایزنی می‌کنند و من اطلاعی در این خصوص ندارم . من تنها موضوع پرونده‌های خارجی باشگاه را در این برهه ی حساس ، آن هم به خاطر علاقه‌ام به ملوان و شهرم پیگیری می‌کنم . امیدوارم بتوانیم این دو پرونده را به سرانجام خوبی برسانیم .

"خبرگزاری تسنیم"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “حضور سرپرست باشگاه ملوان در فدراسیون فوتبال برای پیگیری کسر ۶ امتیاز”

  • خواهش می کنیم اندکی هوشیار باشید و حداقل از اینجا به بعد راه را درست پیش بروید ، زیرا همه تا به اینجا از جان مایه گذاشته اند … بیشترین اشتباهات . اشتباهات فردی بود برای الگو بودن . اندکی گذشت ، اتحاد ، همدلی و همفکری را چاشنی کار خود قرار دهید تا الگوی سالم و باارزش برای همشهری های تان باشید .

ارسال دیدگاه