رفتن به بالا
  • سه شنبه - 15 خرداد 1397 - 18:40
  • کد خبر : ۱۳۶۶۵
  • مشاهده :  265 بازدید
  • چاپ خبر : پرواز به مسکو با ۲۳ شیک‌پوش (عکس)

پرواز به مسکو با ۲۳ شیک‌پوش (عکس)

بازیکنان تیم ملی بعد از برگزاری آخرین تمرین خود در ترکیه با لباس رسمی خود به سمت مسکو پرواز کردند .

تیم ملی بعد از برگزاری اردوی شانزده روزه ی خود در ترکیه ، عصر امروز استانبول را به مقصد مسکو ترک کرد تا اولین تیم حاضر در جام جهانی باشد که وارد روسیه می شود . بازیکنان تیم ملی امروز بعد از برگزاری آخرین تمرین خود در کمپ بشیکتاش ، با لباس رسمی خود به سمت مسکو پرواز کردند .

انتخاب رنگ با نظر کی روش

انتخاب رنگ و مدل لباس رسمی ملی پوشان که توسط برند هاکوپیان طراحی و اجرا شده ، با نظر کارلوس کی روش بوده است . کت و شلوار با رنگی از خانواده ی سورمه یی به همراه پیراهن سفید ، رنگ لباس ملی پوشان را تشکیل می دهد . کی روش که در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل نیز به همراه تیم ملی حاضر بود ، کت و شلوار خاکستری ( دودی رنگ) را برای لباس رسمی بازیکنانش انتخاب کرده بود .

ایران تنها تیم بدون کروات

تیم ملی تنها تیمی است که در لباس رسمی خود از کراوات استفاده نکرده و پوشت را که منقش به پرچم عزیز کشورمان بوده را جایگزین کراوات نموده است . در هر دو دوره یی که تیم ملی با هدایت کی روش به جام جهانی رفته ، لباس رسمی تیم ملی فاقد ژیله بوده است . کت و شلوار و پیراهن بازیکنان از پارچه و الیاف تا دوخت به طور کامل تولید داخلی بوده اما کفش و کمربند از برندهای خارجی استفاده شده است .

پرو نهایی با خیاطان هاکویپیان

طراحان و خیاطان هاکوپیان طی دو سه روز اخیر در استانبول و اردوی تیم ملی حضور یافته و به رفع ایراد البسه ی بازیکنان پرداخته اند . در واقع پرو نهایی کت و شلوار ملی پوشان امروز بعد از برطرف کردن ایرادات جزیی انجام شد تا این عکس یادگاری در کمپ باشگاه بشیکتاش به یادگار گرفته شود .

"ورزش سه"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه