رفتن به بالا
  • یکشنبه - 20 خرداد 1397 - 21:09
  • کد خبر : ۱۳۷۰۵
  • مشاهده :  74 بازدید
  • چاپ خبر : برنامه ی کامل دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به وقت ایران

برنامه ی کامل دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به وقت ایران

۶۴ دیدار در جام جهانی روسیه برگزار خواهد شد تا سرنوشت قهرمانی مشخص شود .

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور ۳۲ تیم در پهناورترین کشور جهان برگزار می‌شود . جام جهانی قرار است از ۲۴ خرداد با بازی افتتاحیه ی روسیه و عربستان آغاز شود . گروه بندی این رقابت‌ها به شرح زیر است : 

گروه A : روسیه ، عربستان ، مصر ، اروگوئه

گروه B : پرتغال ، اسپانیا ،  مراکش ، ایران

گروه C : فرانسه ، استرالیا ، پرو ، دانمارک

گروه D : آرژانتین ، ایسلند ، کرواسی ، نیجریه

گروه  E :  برزیل ، سوییس، کاستاریکا ،  صربستان

گروه F :  آلمان ، مکزیک ، سوئد ، کره‌جنوبی

گروه G :  بلژیک ،  پاناما ، تونس ، انگلیس

گروه H : لهستان ، سنگال ، کلمبیا ، ژاپن

** برنامه ی بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

 روز ۱

۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ روسیه – عربستان – ورزشگاه : لوژنیکی 

روز ۲

۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ مصر – اروگوئه – ورزشگاه : اکاترینبورگ 

۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایران – مراکش – ورزشگاه : سن پترزبورگ

۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ اسپانیا – پرتغال – ورزشگاه : سوچی

روز ۳

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ فرانسه – استرالیا – ورزشگاه : کازان

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ آرژانتین – ایسلند – ورزشگاه : اسپارتاک

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ پرو – دانمارک – ورزشگاه : سارانسک

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰/ کرواسی – نیجریه – ورزشگاه : کالینینگراد 

روز ۴

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ کاستاریکا – صربستان – ورزشگاه : سامارا

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ آلمان – مکزیک – ورزشگاه : لوژنیکی

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برزیل – سوییس – ورزشگاه : روستوف

روز ۵

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ سوئد – کره جنوبی – ورزشگاه : نیژنی نووگورود

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ بلژیک – پاناما – ورزشگاه : سوچی

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس – تونس – ورزشگاه : وولگوگارد 

روز ۶ 

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ لهستان – سنگال – ورزشگاه : اسپارتاک

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ کلمبیا – ژاپن – ورزشگاه : سارانسک

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ روسیه – مصر – ورزشگاه : سن پترزبورگ

روز ۷

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ پرتغال – مراکش – ورزشگاه : لوژنیکی 

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ اروگوئه – عربستان – ورزشگاه : روستوف 

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران – اسپانیا – ورزشگاه : کازان

روز ۸

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ فرانسه – پرو – ورزشگاه : اکاترینبورگ 

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ استرالیا – دانمارک – ورزشگاه : سامارا 

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین – کرواسی- ورزشگاه : نیژنی نووگورود

روز ۹

۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ برزیل – کاستاریکا – ورزشگاه : سن پترزبورگ

۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایسلند – نیجریه – ورزشگاه : وولگوگارد

۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ سوییس – صربستان – ورزشگاه : کالینینگراد 

روز ۱۰

۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ بلژیک – تونس – ورزشگاه : اسپارتاک

۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ کره جنوبی – مکزیک – ورزشگاه : روستوف

۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آلمان – سوئد – ورزشگاه : سوچی

روز ۱۱

۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ انگلیس – پاناما – ورزشگاه : نیژنی نووگورود

۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ژاپن – سنگال – ورزشگا: اکاترینبورگ 

۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ لهستان – کلمبیا – ورزشگاه : کازان

روز ۱۲

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ اروگوئه – روسیه – ورزشگاه : سامارا 

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ عربستان – مصر – ورزشگاه : وولگوگارد 

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران – پرتغال – ورزشگاه : سارانسک

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ مراکش – اسپانیا – ورزشگاه : کالینینگراد 

روز ۱۳

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ دانمارک – فرانسه – ورزشگاه : لوژنیکی

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ استرالیا – پرو – ورزشگاه : سوچی

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین – نیجریه – ورزشگاه : سن پترزبورگ

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ کرواسی – ایسلند – ورزشگاه : روستوف 

روز ۱۴

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ کره جنوبی – آلمان – ورزشگاه : کازان

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ مکزیک – سوئد – ورزشگاه : اکاترینبورگ

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ صربستان – برزیل – ورزشگاه : اسپارتاک

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ سوییس – کاستاریکا – ورزشگاه : نیژنی

روز ۱۵

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس – بلژیک – ورزشگاه : کالینینگراد

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ پاناما – تونس – ورزشگاه : سارانسک

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ ژاپن – لهستان – ورزشگاه : وولگوگارد 

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ کلمبیا – سنگال – ورزشگاه : سامارا

مرحله ی یک هشتم نهایی

روز ۱۶

۹ تیرماه ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۳۰/  C۱ – D۲ ، ورزشگاه : کازان (بازی ۵۰)

۹ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/  A۱ – B۲ ، ورزشگاه : سوچی (بازی ۴۹)

روز ۱۷

۱۰ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ B۱ – A۲ ، ورزشگاه : لوژنیکی (بازی ۵۱)

۱۰ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ D۱ – C۲ ، ورزشگاه : نیژنی نووگورود (بازی ۵۲)

روز ۱۸ 

۱۱ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ E۱ – F۲ ، ورزشگاه : سامارا (بازی ۵۳)

۱۱ تیرماه ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۳۰/ G۱ – H۲ ، ورزشگاه : روستوف (بازی ۵۴)

روز ۱۹

۱۲ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰ / F۱ – E۲ ، ورزشگاه : سن پترزبورگ (بازی ۵۵)

۱۲ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰ / G۲ – H۱ ، ورزشگاه : اسپارتاک (بازی ۵۶)

مرحله ی یک چهارم نهایی

روز ۲۰

۱۵ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ برنده ی بازی ۴۹ – برنده ی بازی ۵۰ ، ورزشگاه : نیژنی نووگورود  (بازی ۵۷)

 ۱۵ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده ی بازی ۵۳ – برنده ی بازی ۵۴ ، ورزشگاه : کازان آره‌نا  (بازی ۵۸)

روز ۲۱
۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/  برنده ی بازی ۵۵ – برنده ی بازی ۵۶ ، ورزشگاه : سامارا (بازی ۶۰)

۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/  برنده ی بازی ۵۱ – برنده ی بازی ۵۲ ، ورزشگاه : سوچی (بازی ۵۹)

مرحله ی نیمه نهایی 

روز ۲۲

۱۹ تیرماه ۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده ی بازی ۵۷ – برنده ی بازی ۵۸ ، ورزشگاه : سن پترزبورگ  (بازی ۶۱)

روز ۲۳

۲۰ تیرماه ۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده ی بازی ۵۹ – برنده ی بازی ۶۰ ، ورزشگاه : لوژنیکی (بازی ۶۲)

دیدار رده‌بندی

روز ۲۴
۲۳ تیرماه ۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ بازنده ی بازی ۶۱ – بازنده ی بازی ۶۲ ، ورزشگاه : سن پترزبورگ  

دیدار فینال

روز ۲۵
۲۴ تیرماه ۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ برنده ی بازی ۶۱ – برنده ی بازی ۶۲ ، ورزشگاه : لوژنیکی

 

"بازنشر از : ایسنا"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه