رفتن به بالا
  • جمعه - 25 خرداد 1397 - 18:37
  • کد خبر : ۱۳۷۹۵
  • مشاهده :  74 بازدید
  • چاپ خبر : اروگوئه یک – مصر صفر

اروگوئه یک – مصر صفر

دو تیم ملی مصر و اروگوئه در دومین دیدار جام جهانی برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر اروگوئه به پایان رسید .

دومین دیدار جام جهانی بین دو تیم مصر و اروگوئه برگزار شد . نماینده ی آفریقا بدون ستاره ی شاخص خود یعنی محمد صلاح به دیدار اروگوئه رفت .

بازی دو تیم متعادل و آرام دنبال شد و مهم ترین صحنه ی بازی را ادینسون کاوانی ایجاد کرد که شوت آرام او را دروازه بان مصر مهار کرد .

در دقیقه ی ۱۵ وقتی اسکوربورد ورزشگاه محمد صلاح را نشان داد ، هواداران به شدت او را تشویق کردند .

مصری ها صاحب یکی دو موقعیت نصفه و نیمه شدند ولی به موفقیت نرسیدند . در ادامه بار دیگر بازیکنان اروگوئه میدان داری کردند .

حساس ترین موقعیت بازی را لوییس سوارس در دقیقه ی ۲۴ از دست داد و ضربه ی او از نزدیک دیرک دروازه به بیرون رفت .

در ادامه دو تیم بازی آرام و روانی را به نمایش گذاشتند تا نیمه ی نخست این بازی بدون رد و بدل شدن گلی به پایان برسد .

نیمه ی دوم

این نیمه با شروع خوب اروگوئه همراه بود و لوییس سوارس در آستانه ی باز کردن دروازه مصر بود که ضربه ی او را دروازه بان مصر توانست دفع کند . بازیکنان اروگوئه در این نیمه هم با دفاع سنگین مصری ها رو به رو بودند و نتوانستند از محوطه ی جریمه ی حریف عبور کنند .

در دقیقه ی ۷۳ جدی ترین موقعیت اروگوئه را لوییس سوارس از دست داد . او پاس عالی کاوانی را در اختیار گرفت ولی تعلل بیش از حد باعث شد تا نتواند دروازه ی مصر را باز کند تا آه از نهاد هواداران اروگوئه بلند شود .

ادینسون کاوانی در دقیقه ی ۸۲ نزدیک بود دروازه ی مصر را باز کند ولی شوت زیبای او را دروازه بان مصر دفع کرد .

در دقیقه ی ۸۸ ضربه ی ایستگاهی ادینسون کاوانی به دیرک دروازه اصابت کرد و وارد دروازه نشد تا نتیجه همچنان بدون گل باشد .

در نهایت قفل دروازه ی مصر شکست و خوزه خیمنز موفق شد روی یک ضربه ی سر دروازه ی مصر را باز کند . خیمنز موفق شد بالاتر از همه ی مدافعان بلند شود و دروازه ی مصر را باز کند و این دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر اروگوئه به پایان رسید .

ترکیب دو تیم برای این دیدار به شرح زیر بود :

مصر :

الشناوی ، احمد فتحی ، احمد حجازی ، علی گبر ، عبدل شافی ، محمد الننی ، طارق احمد ، محمود ترزگه ، عمر واردا ، السعید و مروان محسن

اروگوئه :

فرناندو موسلرا ، دیگو گودین ، کاسارس ، خیمنس ، گیلرمو وارلا ، جورجیان ، ویچینو ، بنتاکور ، ناندز ، ادیسون کاوانی و لوییس سوارس

 

"ایسنا"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه