رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 30 خرداد 1397 - 18:38
  • کد خبر : ۱۳۸۵۶
  • مشاهده :  91 بازدید
  • چاپ خبر : خلع تن‌زاده از مالکیت باشگاه سپیدرود

خلع تن‌زاده از مالکیت باشگاه سپیدرود

با حکم داوری اداره ی ورزش و جوانان استان گیلان ، مالکیت جواد تن‌زاده بر باشگاه سپیدرود لغو و میرشهاب مومنی به عنوان مالک جدید انتخاب شد .

چندی قبل سرپرست اداره ی ورزش و جوانان استان گیلان با تعیین هیات داوری ، مشکلات موجود در باشگاه سپیدرود را مورد بررسی قرار داد و تصمیم‌گیری در رابطه با این باشگاه را بر عهده ی داوران تعیین شده گذاشت . آن‌ها در این مدت مدارک مختلفی از جمله میزان پرداختی‌ها از سوی تن‌زاده و از طرف دیگر مدارک طلبکاران را جمع آوری کردند و به صورت موشکافانه آن را مورد بررسی قرار دادند .

در نهایت داوران نتیجه گرفتند ، مالکیت تن‌زاده بر باشگاه سپیدرود را لغو کرده و شهاب مومنی را به عنوان مالک جدید باشگاه معرفی کنند .

در همین خصوص مومنی گفت : حکم داوری اداره ی کل ورزش و جوانان گیلان مبنی بر فسخ قرارداد و خاتمه ی کار با جواد تن‌زاده به عنوان مالک باشگاه به دلیل عمل نکردن به تعهداتش بر اساس بند ۶ قرار داد مذکور ، امروز به اینجانب و هم‌چنین آقای تن‌زاده ابلاغ شد .

وی در ادامه تصریح کرد : تفاهم کلی با یکی از متقاضیان جدی خرید باشگاه سپیدرود رشت انجام شده و تیم از فردا تمریناتش را با هدایت سهیل حق‌شناس و بازیکنان فعلی آغاز می‌کند . کار انعقاد قرارداد رسمی با مالکین جدید و واگذاری سهام باشگاه سپیدرود به آن ها تا چند روز آینده انجام خواهدشد .

لازم به ذکر است ، در فصل هفدهم هم تیم سپیدرود با مدیریت مومنی کار خود را شروع کرد و در ادامه جواد تن‌زاده به عنوان مالک جدید این تیم انتخاب شد . حال باید دید متقاضی جدید خرید این تیم پرطرفدار شمالی چه سیاستی را در قبال پرداخت بدهی‌ها اتخاذ می‌کند و آیا شاهد بازگشت دوباره ی کریمی به رشت خواهیم بود یا خیر .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه