رفتن به بالا
  • دوشنبه - 4 تیر 1397 - 18:46
  • کد خبر : ۱۳۹۰۵
  • مشاهده :  246 بازدید
  • چاپ خبر : سرمربی ملوان : برای پژمان نوری آرزوی موفقیت می‌کنیم

سرمربی ملوان : برای پژمان نوری آرزوی موفقیت می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت : پژمان نوری در ملوان زحمات زیادی برای تیم کشیده است .

فرهاد پورغلامی در خصوص آخرین شرایط تیم ملوان قبل از آغاز لیگ دسته اول اظهار داشت : ما تقریباً از هفته ی گذشته استارت کار خود را با قدرت آغاز کردیم . با حضور مالک جدید تقریباً بخشی از مطالبات بازیکنان در فصل گذشته را پرداخت کردیم . سعی می کنیم شاکله ی تیم را حفظ کنیم و در حال حاضر تمرینات را ادامه می‌دهیم ، در بخش کارهای هوازی و قدرتی بیشتر کار می کنیم تا با قدرت در این فصل ظاهر شویم .

وی در ادامه در خصوص این که شنیده می‌شود پژمان نوری به علت این که در تیم جوانگرایی بشود ، حضور ندارد ، گفت : امسال هدف ما این است که در لیگ موفق شویم و به اهداف مان برسیم ، باشگاه به دنبال بومی‌گرایی و جوان‌گرایی است ، سعی کردیم یک تیم جوان و باقدرت را روانه ی مسابقات کنیم . پژمان نوری زحمات زیادی برای تیم ملوان کشیده است ، سن او ۳۹ سال است ،  برای پژمان آرزوی موفقیت می‌کنیم و هرکجا که هست ان‌شاالله موفق باشد . سعی کردیم از بازیکنان جوان استفاده کنیم تا بتوانند به ملوان بیشتر کمک کنند . اگر لازم باشد برای پژمان نوری بازی خداحافظی برگزار می‌کنیم ؛ چراکه این حق پیشکسوتان ملوان است که بازی خداحافظی برای آن ها گذاشته و از زحماتی که کشیده‌اند ، قدردانی کنیم .

سرمربی تیم ملوان در ادامه در خصوص این که چند بازیکن جدید خواهید گرفت ، گفت : به دنبال دو یا سه بازیکن باکیفیت هستیم ما با دانیال ماهینی قرارداد امضا کردیم و در ادامه در صورت نیاز بازهم بازیکن جدید خواهیم گرفت .

پورغلامی در پایان درباره ی این که با توجه به شکایت بازیکنان خارجی از ملوان و کسر امتیاز از این تیم آیا این مشکل از تیم برطرف شده است یا نه ، گفت : تا جایی که من مطلع هستم  بدهی ملوان  پرداخت شده است . با کمک نماینده ی شهر و همکاری منطقه ی آزاد انزلی ، این مشکل برطرف شد و بدهی پاشنکو و زوران پرداخت شده و خطر سقوط به دسته ی پایین تر برطرف شده است .

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه