رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 7 تیر 1397 - 23:02
  • کد خبر : ۱۳۹۳۹
  • مشاهده :  535 بازدید
  • چاپ خبر : فحاشی کی روش و کوارشما در فیس بوک و اینستا !

فحاشی کی روش و کوارشما در فیس بوک و اینستا !

به نظر می‌رسد جنگ و جدل‌های رسانه یی کارلوس کی روش و ریکاردو کوارشما ، مهاجم تیم ملی پرتغال ، پایان ندارد .

پس از دیدار ایران و پرتغال ، کارلوس کی روش در مصاحبه یی از ریکاردو کوارشما ، گزارشگران تلویزیون پرتغال و بحران ارزش ها در تیم ملی پرتغال انتقاد کرد که البته با پاسخ کوارشما نیز رو به رو شد و حالا بار دیگر کی روش پاسخ کوارشما را داد .

کی روش که پس از بازی ایران – پرتغال ، به شدت از داور بازی عصبانی بود ، در مصاحبه یی از بسیاری موضوعات انتقاد کرد . او همچنین پیش از بازگشت به ایران ، مدعی شده بود که ایران تورنمنت بسیار خوبی را پشت سر گذاشته و از پرتغالی ها به خاطر این که برای او احترامی قایل نبودند ، انتقاد کرد .

او گفت : ” برخی بازیکنان پرتغال احترامی برای من قایل نبودند . همچنین برخی نشریات پرتغال که از سال ۲۰۱۰ به بعد ، من را نسبت به کشورم متعهد نمی‌دانند و می‌گویند در قیاس با دیگران ، کم تر پرتغالی هستم . بر خلاف تصور برخی گزارشگرها که پس از بازی از من انتقاد کردند ، من به کسی مدیون نیستم . من هیچ گاه از رییس فدراسیون نخواستم هزینه های من را پرداخت کند . من همه ی آن ها را می‌شناسم و مدیری که به آن ها برای این حرف ها پول می‌دهد را هم می‌شناسم و می‌دانم که چرا با من خوب نیستند . “

کی روش درباره ی کوارشما گفت : ” او هنوز در تیم ملی حضور دارد و نمی‌خواهم نظر خاصی راجع به او بدهم . اگر تمام مربیانی که داشته بخواهند راجع به او صحبت کنند ، باید سال‌های سال حرف بزنند . ” درگیری کی روش و کوارشما به سال ۲۰۱۰ برمی‌گردد ، جایی که کی روش بر خلاف انتظارات ، کوارشما را در فهرست تیم ملی پرتغال برای جام جهانی قرار نداد .

اما کوارشما نیز ساکت ننشست و در اینستاگرام پاسخ کی روش را داد . او نوشت : ” قبلاً از پیش داوری در زندگی ام خیلی رنج کشیده ام و شاید همین موضوع من را قوی تر کرده و من را به انسان بهتری تبدیل کرده است . پاسخ من همیشه با سخت کوشی ، جنگیدن بوده و تلاش بسیاری کرده ام که به جایگاه فعلی ام برسم و هدفی که دارم ، جایی نیست که تنها بخواهم به آن جا برسم بلکه باید با کل تیم به آن جا برسم ، می‌خواهم یکی از اعضای این تیم باشم .

این ضرب المثل که همیشه باید یک نگاه تان به خر باشد و نگاه دیگرتان به کولی ، درست است . این که صدای عرعر خر هیچ گاه به آسمان نمی‌رسد ، درست است … . حالا وقت بازی کردن است . از تیم ملی حمایت کنید تا مقابل اروگوئه به پیروزی برسیم . “

پس از صحبت های کوارشما ، کی روش نیز در فیس بوک پاسخ تندی به مهاجم پرتغالی داد . او نوشت : ” کوارشما راست می‌گوید . در دنیا و فرهنگ من هم ، کار حیوان لگد زدن است و کولی ها فرهنگ فوق العاده یی دارند (شجاع هستند و انسانیت در آن ها موج می‌زند) . کوارشما در وسط بازی تصمیم گرفت یک ضربه ی تریولاس (ضربه ی بیرون پایی که منجر به گل شد) بزند ولی او شجاعت و انسانیت کافی را نداشت که توضیح بدهد چرا من به پرتغالی ها بی احترامی کردم . خوشبختانه خداوند بزرگ است و حتی حیوانات هم به بهشت می‌روند . به کوارشما اکیداً توصیه می‌کنم که با ژوآو پینتو تماس بگیرد و بپرسد کارلوس کی روش کیست ، چه گونه به بسیاری از بازیکنان تیم ملی پرتغال کمک کردم که به تیم ملی برسند ، ۱۲ سال برای فدراسیون زحمت کشیدم ، در هر شرایطی تلاش کردم که حالا او و هم تیمی‌هایش ، بهترین پیراهن را در پرتغال به تن کنند . هر حیوانی نمی‌تواند به من لگد بزند . ضربه ی تریولاس عالی بود و برای پرتغالی ها بهترین ها را آرزو دارم . “

با توجه به این که دیدار پرتغال و اروگوئه پیش روست و تاکید کوارشما بر این است که تمرکزها باید روی بازی بعدی باشد تا پاسخ دادن به کی روش ، بعید است که این درگیری لفظی توسط کوارشما ادامه پیدا کند .

"ورزش سه"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه