رفتن به بالا
  • سه شنبه - 19 تیر 1397 - 22:29
  • کد خبر : ۱۴۰۴۷
  • مشاهده :  152 بازدید
  • چاپ خبر : خواجه‌وند : هر نتیجه‌یی به جز صعود برای ملوان شکست محسوب می‌شود

خواجه‌وند : هر نتیجه‌یی به جز صعود برای ملوان شکست محسوب می‌شود

عضو هیات مدیره ی باشگاه ملوان بندرانزلی گفت : هر نتیجه‌یی به جز صعود ملوان به لیگ برتر برای باشگاه ما شکست محسوب می‌شود .

مهدی خواجه‌وند در مورد حضورش در باشگاه ملوان گفت : من سال ۹۳ و ۹۴ عضو هیات مدیره ی پرسپولیس بودم ، اکنون هم یک سرمایه‌گذار از بخش خصوصی که از علاقه‌مندان به ورزش است می‌خواهد به استان خودش کمک کند و مالکیت باشگاه را خریداری کرده است . آقای رفیعی‌نیا ۷۰ درصد سهام باشگاه ملوان را خریده است و از من هم دعوت کرده است که به ایشان در این باشگاه کمک کنم .

وی افزود : مالک باشگاه طرح و برنامه و نگاه اقتصادی به ملوان دارد و می‌خواهد که ملوان را دوباره به لیگ برتر بازگرداند .

خواجه‌وند در مورد این که بخش خصوصی در فوتبال ایران به دلیل درآمدزا نبودن فوتبال همواه سرخورده شده ، گفت : در زمان حضور ما در پرسپولیس آقای دکتر خادم در بخش اسپانسرینگ پرسپولیس و استقلال تحول بزرگ ایجاد کرد ، در تمام دنیا درآمدزایی باشگاه‌ها منوط به داشتن هوادار است و باشگاه ملوان این پتانسیل را دارد . ملوان یکی از باشگاه‌های ریشه‌دار و قدیمی فوتبال ایران است که با داشتن هواداران زیاد می‌تواند در فوتبال درآمدزا هم باشد ، زیرا اقتصاد فوتبال به هواداران آن چسبیده است .

سخنگوی باشگاه ملوان تصریح کرد : ملوان هواداران متعصبی دارد و فکر می‌کنم مالک باشگاه ملوان هم با استفاده از همین پتانسیل بتواند زیرساخت‌های مناسب را در باشگاه ایجاد کند و این باشگاه به کمک هواداران ، مسوولان شهری ، استانی و کشوری دوباره به سطح اول فوتبال کشور برگردد .

خواجه‌وند در مورد این که ملوان می‌تواند به لیگ برتر صعود کند ، اظهارداشت : در اولین جلسه ی هیات مدیره ی باشگاه همین بحث مطرح شد ، در همان جلسه هم عنوان کردم هر نتیجه‌یی به جز صعود به لیگ برتر برای ملوان شکست محسوب می‌شود . ملوان می‌تواند دوباره به لیگ برتر بازگردد و نتیجه‌یی به غیر از این برای ما موفقیت محسوب نمی‌شود .

وی در مورد این که باشگاه ملوان ابزار لازم برای صعود به لیگ برتر را دارد یا نه ، گفت : در حال حاضر ما یک تیم فوتبال خوب داریم که فرهاد پوغلامی سرمربی آن است و تلاش می‌کنیم آن را به لیگ برتر بازگردانیم اما زیرساخت‌های یک باشگاه را باید اعضای هیات مدیره و مالک باشگاه ایجاد کنند و تیم مدیریتی تلاش خواهد کرد که با کمک هواداران ، یک باشگاه خوب را پایه‌ریزی کند .

 

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه