رفتن به بالا
  • دوشنبه - 1 مرداد 1397 - 20:15
  • کد خبر : ۱۴۱۲۷
  • مشاهده :  440 بازدید
  • چاپ خبر : بامرام مثل کی روش

بامرام مثل کی روش

حساب کارلوس کی روش چند ماه است که مسدود شده و سرمربی تیم ملی از اول سال تا کنون هیچ حقوقی دریافت نکرده .

مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال در جدیدترین گفت و گوی خود با روزنامه ی همشهری ورزشی ، پرده از رازی برداشته که تا به حال کسی درباره اش صحبت نکرده بود . تاج گفته است که حساب کارلوس کی روش چند ماه است که مسدود شده و سرمربی تیم ملی از اول سال تا کنون هیچ حقوقی دریافت نکرده . موضوعی که سوژه ی یادداشت حمایتی خبرآنلاین از کی روش شده و این سایت درباره ی سرمربی تیم ملی نوشته : کارلوس کی روش طی این چندماه در حالی برای منافع تیم ملی جنگید و ایران را به جام جهانی برد و بهترین نتیجه ی تاریخ این تیم را در این رقابت ها رقم زد که دلاری دریافت نکرده بود . کی روش که در زمان اردوی تیم ملی شب تا صبح بیدار می نشست و به همراه دستیارانش برنامه های تیم را تدوین می کرد ، هیچ گله و صحبتی بابت حقوقش نکرده بود و الان ۵ ماه بعد از آغاز سال ۹۷ رییس فدراسیون فوتبال است که درباره ی این مطلب صحبت می کند .

کی روش طی این مدت هرجا که گلایه کرد و فریاد کشید ، نه برای جیب شخصی خود بلکه برای منافع تیم ملی بود . جایی که به او قول داده بودند از ۵ اردیبهشت می تواند بازیکنان داخلی را در تمرین داشته باشد اما به دلیل مسابقات لیگ قهرمانان آسیا این خواسته مهم برآورده نشد و او مجبور شد با ۳ بازیکن تمریناتش را پیگیری کند .

 منتقدین ایرانی و خارجی کارلوس کی روش که شاید اگر حقوق شان یکی دو ماه عقب بیفتد ، زمین و زمان را به هم می دوزند ، حالا چه نظری در این مورد خواهند داشت ؟ این که کی روش هرچه فریاد زده ، نه برای منافع شخصی که برای تیم ملی ، شاگردانش و برای ایران بوده است .

 

"آی اسپورت"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه