رفتن به بالا
  • یکشنبه - 14 مرداد 1397 - 19:46
  • کد خبر : ۱۴۲۰۹
  • مشاهده :  207 بازدید
  • چاپ خبر : پورغلامی : جایگاه ملوان در لیگ یک نیست

پورغلامی : جایگاه ملوان در لیگ یک نیست

سرمربی ملوان بندرانزلی می‌گوید ؛ با وجود شرایط سخت تیم ، تمام تلاش خود را برای صعود به لیگ برتر انجام می‌دهد .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ؛ فرهاد پورغلامی ، سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی درباره ی شرایط تیمش در فصل پیش‌رو گفت : ما شروع کارمان را با تیم مدیریتی جدید آغاز کردیم . سعی کردیم که بازیکنان قدیمی تیم خود را حفظ کنیم . البته حدود چهار بازیکنی که دوست داشتیم در تیم بمانند ، از ما جدا شدند اما اسکلت‌بندی اصلی تیم حفظ شده و توانستیم چند بازیکن سرباز و چند بازیکن آزاد به تیم خود اضافه کنیم .
پورغلامی ادامه داد : ما یک اردو در کردان کرج و یک اردوی دیگر در سرعین برگزار کردیم و در آن‌جا کارهای تاکتیکی و کارهای بدنی‌مان را انجام دادیم و بازیکنان را تا حدود خوبی به آمادگی رساندیم . ما حدود پنج بازی تدارکاتی انجام دادیم تا بتوانیم خود را برای مسابقات فصل آینده ی لیگ یک آماده کنیم .
او در پایان گفت : ما در این فصل با ۶ امتیاز منفی مسابقات را آغاز خواهیم کرد و این مساله مقداری کار را برای ما سخت می‌کند . باشگاه‌های دیگر هم در لیگ یک هزینه‌های زیادی کردند و بازیکنان خوبی را گرفتند تا بتوانند امسال راه صعود را برای خودشان هموار کنند . اما ما با وجود تمام این شرایط سخت ، تلااش خودمان را می‌کنیم ؛ سعی می‌کنیم که بتوانیم راه صعود را برای لیگ برتر باز کنیم ، چون همه می‌دانیم که جایگاه ملوان در لیگ یک نیست .

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “پورغلامی : جایگاه ملوان در لیگ یک نیست”

  • با آرزوی موفقیت برای ملوان و پورغلامی ، با توجه به چالش هایی مثل ۶ امتیاز منفی و کم تجربگی پورغلامی در لیگ ۱ ، شاید بهتر بود ملوان دست نشان ( که نیم فصل کامل تیم را بدون شکست هدایت کرد ) را هم در کنار پورغلامی حفظ می کردیم و به سرمایه های فوتبال ملوان چوب حراج نمی زدیم . در هر صورت منافع و مصالح ملوان باید در اولویت قرار گیرد .

ارسال دیدگاه