رفتن به بالا
  • جمعه - 19 مرداد 1397 - 21:30
  • کد خبر : ۱۴۲۶۷
  • مشاهده :  175 بازدید
  • چاپ خبر : شهرداری سهامدار خونه به خونه ی بابل

شهرداری سهامدار خونه به خونه ی بابل

شهرداری بابل به موضوع انتقال خونه به خونه به خارج از استان مازندران ورود کرد و این تیم فوتبال به فعالیتش در لیگ دسته اول ادامه خواهد داد .

شهرداری بابل با در اختیار گرفتن ۴۹ درصد از سهام باشگاه خونه به خونه مانع از انتقال این تیم به خارج از استان مازندران شد ؛ تیمی که در فصل گذشته با دو مربی نامدار چهره های زیادی را مجدداً وارد چرخه ی فوتبال کرد و بازیکنان این تیم خیلی سریع جذب تیم های لیگ برتری و دسته اولی شدند .

نکته ی جالب در اداره ی خونه به خونه حضور جدی تر اخوت سرپرست سابق تیم امید در امور اجرایی و مدیریتی این تیم است که با تصمیم قاسم حسن زاده قرار است بار بیشتری از مدیریت این تیم را به دوش بکشد . 

مدیران خونه به خونه برای شروع فصل با مجتبی حسینی مربی خوشنام سابق تیم های تراکتورسازی ، نفت و ذوب آهن گفت و گو کرده اند و حسینی قرار است به پیشنهاد خونه به خونه پاسخ بدهد .

تمرین تیم خونه به خونه صبح امروز در ورزشگاه هفت تیر بابل برگزار شد‌ . این تیم برای شروع رقابت های لیگ دسته اول فرصت چندانی ندارد و باتوجه به کوچ دسته جمعی بازیکنان ، این تیم کار بسیار دشواری برای مقابله با حریفان خواهد داشت .

 

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه