رفتن به بالا
  • سه شنبه - 23 مرداد 1397 - 09:31
  • کد خبر : ۱۴۲۹۷
  • مشاهده :  402 بازدید
  • چاپ خبر : لیگ یک ۱۶ تیمی می شود ؟

لیگ یک ۱۶ تیمی می شود ؟

تیم خونه به خونه امروز باید در اولین مسابقه‌اش در لیگ یک به مصاف ملوان برود اما ظاهراً این تیم بازهم قصد کناره‌گیری از مسابقات را دارد !

آخرین بازی هفته ی اول لیگ دسته یک قرار است امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه شهدای ساری بین دو تیم خونه به خونه و ملوان بندرانزلی برگزار شود ، با این حال ظاهراً مالک باشگاه خونه به خونه یک بار دیگر تصمیم به کناره‌گیری از مسابقات لیگ دسته یک را گرفته است و احتمال دارد این تیم در لیگ شرکت نکند ! با این حال ملوان به شهر ساری سفر کرده و منتظر برگزاری اولین بازی‌ خود در لیگ است . پیش از این قرار بود این مسابقه در روز یکشنبه برگزار شود اما به دلیل درخواست باشگاه خونه به خونه و با موافقت ملوان این بازی به روز ‌‌سه‌شنبه موکول شد ولی اکنون دوباره مالک باشگاه خونه به خونه ظاهراً تصمیمش عوض شده است .

این در حالی است که هنوز باشگاه خونه به خونه پرونده‌یی در سازمان لیگ تشکیل نداده و ممکن است در صورت انصراف خونه به خونه از حضور در لیگ یک این تیم هم در مسیر نفت تهران قدم بردارد و بازی امروز ۳ بر صفر به سود ملوان انجام شود . 

اگر خونه به خونه هم مثل نفت از لیگ یک کناره‌گیری کند ، در آن صورت احتمال دارد که لیگ یک با حضور ۱۶ تیم به کارش ادامه بدهد .

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه