رفتن به بالا
  • شنبه - 27 مرداد 1397 - 13:18
  • کد خبر : ۱۴۳۵۶
  • مشاهده :  125 بازدید
  • چاپ خبر : نرخ زاد و ولد در لیگ یک بالاست !

نرخ زاد و ولد در لیگ یک بالاست !

۳ تیم دسته اولی با نام های جدید در این هفته به میدان می روند . این سه تیم قشقایی ، بانی گستر و پرسپولیس پاکدشت هستند که در ابتدای لیگ با نام های برق نوین شیراز ، گسترش فولاد و استقلال جنوب فعالیت می کردند .

بازی افتتاحیه در لیگ دسته اول که رویارویی بادران با ماشین سازی ، گسترش فولاد تبریز یا بانی گستر ارومیه یکی از این سه نام ها بود به دلیل همین تغییر نام و صادر نشدن کارت بازی بازیکنان طبق قوانین برگزار نشد و ۳ امتیاز این بازی تقدیم نارنجی پوشان تهرانی شد .

البته سرمربی بادران از این موضوع رضایت ندارد و در گفت و گویی اعلام کرده که اگر در این مسابقه بازی می کردند بهتر می توانست عملکرد بازیکنانش را ببیند و دیگر دغدغه یی برای بازی هفته ی آینده شان نداشتند . به اعتقاد او آن ها یک هفته از سایر رقبا عقب اند و تازه با بازی این هفته شان می توانند توان بازیکنان شان را بسنجند . این دغدغه و نگرانی پاشازاده بجاست چراکه آن ها در این هفته با شاگردان محمود فکری مصاف خواهند داد .

حسین خطیبی نیز بعد از اتفاقات این بازی در سفر به تهران به دنبال رفع مشکلات شان است و طبق گفته های محمودزاده تغییر نام این باشگاه پذیرفته شده و آن ها در بازی هفته ی آینده شان دیگر مشکلی نخواهند داشت . نکته ی جالب این که تیمی که هفته ی آینده مقابل بانی گستر بازی می کند ، پرسپولیس پاکدشت است که خود یک اسم تازه در فوتبال ایران است و در هفته ی اول با نام استقلال جنوب به میدان رفته است . این لیگ یک فوتبال ماست که نرخ زاد و ولد و اسم گذاری در آن بسیار بالاست !

جالب این که تیم های خونه به خونه و نفت تهران هم ممکن است به این قافله ملحق بشوند .

 

 

" ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه