رفتن به بالا
  • یکشنبه - 4 شهریور 1397 - 20:50
  • کد خبر : ۱۴۴۵۱
  • مشاهده :  159 بازدید
  • چاپ خبر : انزلی‌چی‌ها صدرنشین مخفی لیگ !

انزلی‌چی‌ها صدرنشین مخفی لیگ !

از بازی های هفته ی سوم لیگ دسته اول دو تیم مس رفسنجان و ملوان بندرانزلی به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت این انزلی چی ها بودند که توانستند به برتری برسند .

شاگردان فرهاد پورغلامی که در دو بازی گذشته موفق شده بودند به یک پیروزی و یک تساوی دست یابند برای بازی سوم خود راهی رفسنجان شدند تا با تیم مس این شهر بازی کنند . این اتفاق در حالی افتاد که مسی ها نیز از دو بازی قبلی خود به یک پیروزی و یک تساوی رسیده بودند و با سه امتیازِ بازی مقابل ملوان می توانستند راهی صدر جدول شوند . 

بازی طبیعتاً با حملات تیم میزبان آغاز شد اما پس از گذشت دقایقی از بازی ملوانان خود را پیدا کردند و بازی با تعادل به پیش می رفت . تعادلی که در نهایت در نیمه ی اول گلی برای هیچ کدام از دو تیم به همراه نداشت . 

اما پس از آغاز نیمه ی دوم این انزلی چی ها بودند که خیلی زود توانستند دروازه ی حریف خود را باز کنند . ملوانان در دقیقه ی ۴۸ توسط شهریار مقانلو ، مهم ترین حادثه ی بازی را آفریدند و دروازه ی حریف خود را باز کردند . گلی که تا پایان آن را حفظ کردند و در نهایت این ملوانان بودند که توانستند از این دیدار به دومین برد فصل خود دست پیدا کنند . 

نکته ی جالب درباره ی انزلی چی ها این که آن ها با منفی شش امتیاز بازی های خود را در لیگ آغاز کردند و با پیروزی در بازی امروز در جدول رده بندی ۱ امتیازی شدند ! در صورتی که این اتفاق نمی افتاد ملوانان را باید با ۷ امتیاز در صدر جدول می دیدیم که البته این اتفاق نیفتاد تا آن ها اکنون در رده ی یازدهم جدول رده بندی قرار بگیرند .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه