رفتن به بالا
  • دوشنبه - 5 شهریور 1397 - 20:39
  • کد خبر : ۱۴۴۶۴
  • مشاهده :  435 بازدید
  • چاپ خبر : این برد را به تمام هواداران تقدیم می‌کنم

این برد را به تمام هواداران تقدیم می‌کنم

بازی در اینجا با توجه به گرما برای‌ ما بسیار سخت بود . تیم من هرچه داشت ، گذاشت و تمام تلاش‌مان را انجام دادیم‌ . روزنه های نفوذ را بستیم و به گل رسیدیم .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ؛ فرهاد پورغلامی سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در پایان بازی با مس رفسنجان گفت : بیشتر از این که بازی ما را اذیت کند ، هوا ما را اذیت کرد . بازی در اینجا با توجه به گرما برای‌ ما بسیار سخت بود . تیم من هرچه داشت ، گذاشت و تمام تلاش‌مان را انجام دادیم‌ . روزنه های نفوذ را بستیم و به گل رسیدیم و طبیعی بود که بعد گل عقب نشینی بیشتری کنیم . همچنین تیم رفسنجان هم موقعیت های خوبی داشت و نتیجه ی بازی می‌توانست غیر این رقم بخورد .

وی در تمجید از هواداران ملوان نیز گفت : تشکر ویژه‌یی از هواداران‌مان دارم ، چه آن‌هایی که اینجا تشریف دارند و چه آن‌هایی که در انزلی هستند و این برد را به تمام هواداران تقدیم می‌کنم .

او افزود : ارتفاع از سطح دریا کارمان را سخت کرد و همچنین یک تعویض اجباری انجام دادیم و اصلاً بازیکنان برای وقت کشی به روی زمین نیافتادند و حتماً اتفاقی افتاد که بازیکنان روی زمین می‌افتادند ، مثل همان تعویض اجباری .

سرمربی ملوان در خاتمه عنوان داشت : داور مسابقه دوندگی خوبی داشت و کاملاً به صحنه ها نزدیک بود . ان‌شاالله قضاوت و داوری در لیگ یک بیشتر پیشرفت کند و لیگ یک امسال یک لیگ برتر است ، یعنی هم سطح لیگ برتر می باشد .

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه