رفتن به بالا
  • سه شنبه - 20 شهریور 1397 - 20:34
  • کد خبر : ۱۴۵۸۷
  • مشاهده :  162 بازدید
  • چاپ خبر : ابراهیمی : بازی حیثیتی با ملوان داریم

ابراهیمی : بازی حیثیتی با ملوان داریم

هافبک تیم سپیدرود رشت امیدوار است که تیمش با کسب برتری مقابل ملوان در جام حذفی موفق باشد .

حسین ابراهیمی هافبک تیم سپیدرود رشت در خصوص شرایط تیم شان بعد از حضور علی کریمی به عنوان سرمربی گفت : با ورود آقای کریمی انگیزه ی ما دوبرابر شد و آغاز لیگ برای ما از بازی با صنعت نفت آبادان بود که به تساوی بدون گل رسیدیم . ما از نظر بدنسازی خیلی دیر تمرینات مان را آغاز کرده بودیم و بازیکنان ما در نیمه ی دوم افت بدنی داشتند . البته آقای کریمی امکانات خوبی را هم برای ما فراهم کرد‌ه‌اند و وسایل پیشرفته‌یی در تمرینات ما مهیا شده است . دو هفته فرصت مناسبی برای ما بود تا تمرینات بدنسازی سختی را پشت سر بگذاریم و چند روز مانده به مسابقه ی مهم ما در جام حذفی فشار کم تر شده است تا آماده ی بازی با ملوان شویم .

هافبک سپیدرود درخصوص رویارویی با ملوان بندرانزلی در مرحله ی یک هشتم نهایی جام حذفی گفت : بازی با ملوان برای ما حیثیتی است . این بازی در روند نتیجه گیری مان در لیگ برتر هم تاثیرگذار خواهد بود . با تمام توان در این بازی حاضر می‌شویم تا آقای کریمی را در انزلی سربلند کنیم .

ابراهیمی افزود : بازیکنان آن ها نسبت به فصل گذشته تغییراتی داشته‌اند و آن طور که شنیده‌ام نوری هم از آنها جدا شده است ؛ با سرمربی آن ها هم کار کرده‌ام . گل زدن من اهمیت ندارد و سعی می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم و بیشتر به گلزنی هم تیمی‌هایم کمک کنم . از گلزنی بازیکنان دیگر ناراحت نمی‌شوم و با تمام توان در این بازی حاضر می‌شویم تا راهی دور بعدی شویم .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه