رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 21 شهریور 1397 - 22:28
  • کد خبر : ۱۴۶۱۳
  • مشاهده :  190 بازدید
  • چاپ خبر : تغییر ساعتِ برگزاری بازی ملوان – سپیدرود

تغییر ساعتِ برگزاری بازی ملوان – سپیدرود

با تصمیم سازمان لیگ بازی ملوان – سپیدرود زودتر برگزار می شود .

با تصمیم عوامل برگزاری بازی دربی گیلان ، این دیدار برخلاف اعلام قبلی که قرار بود ساعت ۱۷:۴۵ دقیقه برگزار شود به ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه تغییر کرد و این دیدار زودتر برگزار خواهد شد .

ضمن این که برای هواداران سپیدرود طبق قانون ، صندلی در پشت نیمکت ذخیره در نظر گرفته شد . این دیدار را حسین زرگر قضاوت خواهد کرد .

این دیدار روز جمعه در شهر انزلی برگزار می‌شود و حساسیت فراوانی برای هر دو تیم خواهد داشت .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “تغییر ساعتِ برگزاری بازی ملوان – سپیدرود”

  • خبر خوب برای ملوان اینه که کریمی مربی س‍پیدرود بازیکن دهه ی ۶۰-۷۰ پرسپولیس دانش مربی گری زیادی در چنته نداره و در ۴ بازی خارج از خانه دوران مربی گری اش نتیجه یی بهتر از سه باخت ۳ بر صفر و یک مساوی دشت نکرده و تنها نقطه ی قوتش بهره گیری از بازیکنان پرورش یافته در مکتب ملوان برای مصاف با ملوان و امید به تمارض های محوطه ی ۱۸ قدم ملوان توسط نزهتی است . و خبر بد این که متاسفانه پورغلامی مربی تازه کار ملوان هم کارنامه ی فاجعه بار (در تیم ملی جوانان)‌ و ضعیف در ملوان داشته است و ملوان هم به خاطر بعضی جاه طلبی ها و تنگ نظری ها و یا ترس از رقیب جایگزین (داخل تیم ؟!) از نصف قدرت خط میانی موثر سال گذشته اش (پژمان نوری) محروم شده ؟! – البته با توجه به فاصله ی ۱۰ امتیازی ملوان احتمال تغییرات و بازگشت نوری به ملوان در هفته های آینده ی لیگ آزادگان زیاد شده است . در هر صورت امیداست ملوان در جام حذفی با همت بازیکنان ملوان و حمایت هواداران پرشور در دربی انزلی همانند دربی های تحت مربی گری دست نشان از زمین پیروز خارج شود .

ارسال دیدگاه