رفتن به بالا
  • جمعه - 23 شهریور 1397 - 19:09
  • کد خبر : ۱۴۶۴۴
  • مشاهده :  167 بازدید
  • چاپ خبر : صعود یاران کریمی به مرحله ی بعد جام حذفی در دیداری پر حاشیه

صعود یاران کریمی به مرحله ی بعد جام حذفی در دیداری پر حاشیه

سپیدرود رشت با برتری مقابل ملوان در انزلی به مرحله ی یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کرد .

در یکی از دیدارهای مرحله ی یک شانزدهم نهایی جام حذفی ، ملوان در بندرانزلی پذیرای سپیدرود رشت بود . دو تیم سال قبل هم در این مرحله ولی در رشت به مصاف هم رفتند که آن بازی را ملوانی‌ها برده بودند و این دیدار بای سپیدرود جنبه ی انتقام گیری داشت .

در نهایت یاران علی کریمی توانستند با تک گل محمد غلامی در دقیقه ی ۵۷ از روی نقطه ی پنالتی به مرحله ی یک هشتم نهایی صعود کنند .

این دیدار خالی از حواشی نبود و سنگ‌اندازی هواداران ملوان و شکستن سر علی عزتی ، بازیکن سپیدرود منجر به اعتراض شدید علی کریمی و کشیدن تیم به بیرون از زمین در دقیقه ی ۴۴ شد . بعد از گذشت حدود ۱۵ دقیقه کریمی موافقت خود را با بازگشت تیمش به زمین اعلام کرد و در ادامه داور یک دقیقه ی باقی مانده را هم برگزار کرد و دو تیم به رختکن رفتند .

در طول فصل جاری سپیدرود نتوانسته در دیداری رسمی به برتری برسد و این پیروزی نخستین برد کریمی و سپیدرود محسوب می‌شود .

"ایسنا"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۲ دیدگاه برای “صعود یاران کریمی به مرحله ی بعد جام حذفی در دیداری پر حاشیه”

  • فرهاد مجیدی says:

    آقای پورغلامی این تازه شروع بدبختی شماست ، لجبازی بی مورد با کاپیتان تیم … از محبوبیت پژمان ترسیدی ؟ پارسال تو رشت سه تا به این تیم زدیم با مدیریت و دوندگی و تفکر پژمان . برات متاسفم که راه احمدزاده رو در تکرار سناریوی لجبازی با مهرداد اولادی خدابیامرز و راندن پژمان دوست داشتنی از ملوان دنبال کردی . مطمئن باش رو تفکر پر اشتباهت روزهای خوش نمیبینی ، این پورغلامی اونی نیست که ما می شناختیم . امروز نه تاکتیکی داشتیم نه برنامه یی .

  • فرهاد مجیدی says:

    متاسفم فقط همین آقای پورغلامی … بدون پژمان ملوان مرده ، لجبازی بی مورد شما روز های تلخی برای شما به همراه داره .

ارسال دیدگاه