رفتن به بالا
  • جمعه - 23 شهریور 1397 - 20:16
  • کد خبر : ۱۴۶۶۳
  • مشاهده :  276 بازدید
  • چاپ خبر : روی یک اشتباه به حریف پنالتی دادیم

روی یک اشتباه به حریف پنالتی دادیم

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت : فرصت های گلزنی بالای ۹۵ درصد داشتیم که گل نشد .

فرهاد پورغلامی در نشست خبری گفت : بازی را خوب شروع نکردیم اما در اواخر نیمه ی اول بهتر شدیم . جام حذفی فرصت خوبی برای تیم‌هاست . فرصت های گلزنی بالای ۹۵ درصد داشتیم که گل نشد . این فرصت‌ها را باید تبدیل به گل کنیم .

وی افزود : بازی را خوب شروع نکردیم اما هر چه از بازی گذشت ، بهتر شدیم . جام حذفی استراتژی خاص خودش را دارد . ما روی یک اشتباه فردی به حریف پنالتی دادیم .

سرمربی ملوان در مورد پوریا غلامی که باعث این پنالتی شد ،‌ گفت : پوریا از بهترین بازیکنان تیم ماست ، خودش هم از این بابت خیلی ناراحت است ،‌ ما ۴ موقعیت خوب گلزنی داشتیم که از دست رفت ؛ باید تمرکز بیشتری داشته باشیم و به سرعت خودمان را بازسازی کنیم .

پورغلامی در مورد کسر ۶ امتیاز از این تیم در لیگ یک اظهار داشت : این  چالش منفی ۶ امتیاز کار ما را سخت‌تر کرده است ، باید برای آینده بیشتر تمرکز کنیم . از هواداران ملوان به خاطر این باخت عذرخواهی می‌کنم ، چون می‌دانم این بازی چه قدر برای شان مهم بود .

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۳ دیدگاه برای “روی یک اشتباه به حریف پنالتی دادیم”

  • با تبریک پیروزی تیم سپیدرود پس از ۴۲ سال بر تیمی که فقط نامی از ملوان دارد ! – بازهم توجیهات صد تا یک غاز !؟ – سطح بازی دو تیم در حد بازی محلات هم نبود ! و همان طوری که قابل پیش بینی بود توهمات ” خودگواردیولا پنداری ” پورغلامی و تفکر مسموم محروم ساختن ملوان از بازیکن ارزشمند و بازیسازی مثل پژمان نوری به نفع مربی ورشکسته ی تیم حریف تمام شد هرچند ارزش های عملکرد درخشان دست نشان در دربی های سال های گذشته به خوبی آشکار شد . کاش این حمایت ها از ملوان در زمان دست نشان انجام می شد و تیم ملوان که در فصل گذشته ۱۷ بازی بدون شکست از زمین خارج شد یک سال مجال برای اتمام پروژه ‍ی صعود پیدا می کرد ! و صدها افسوس که حواشی مشکوک بازی ( توسط تعدادی نفوذی موذی و نابه کار + تعداد کمی هوادار نادان ! ) هم به حیثیت ملوان ضربه ی مهلک زد و هم به فرصت طلبان بی کارنامه یی مثل کریمی هدیه ی طلایی داده شد تا با مظلوم نمایی و ادا اطوار چاله میدانی برای خودش وجهه کسب کند .

  • توصیه ی دوستانه ی من به پورغلامی که نشان داد سطح دانش اش فقط به عنوان یک دستیار سرمربی قابل احترامه ، اینه که تا دیر نشده و بیش از این ها به شخصیت و اعتبار ملوان خسته ضربه وارد نشده شجاعانه جا را برای بزرگان و اهل فن عرصه ی مربی گری خالی کنه و با تاسی از احمدزاده مردانه به نفع ملوان + آبرویش قبل از این که خیلی دیر بشه دست به انتخاب بزنه ! مبادا مثل استیلی با لجاجت و توجیهات غریب منفور و مغضوب واقع بشه !

  • پژمان کشاورز says:

    ملوان بدون پدر (استاد بهمن صالح نیا) هرگز به روزهای خوب گذشته باز نخواهد گشت . تصمیم گیرندگان ناتوان بدانند امسال هم ملوان حرفی برای گفتن نخواهد داشت و کارنامه ی سراسر شکست آنان سیاه تر خواهد شد . آخرین مقام درخور ملوان نایب قهرمانی در جام حذفی با استاد بهمن صالح نیا بود . بقیه اگر عرضه دارند فقط یک مقام او را تکرار کنند . تصمیم گیرندگانی که سال هاست مانع بازگشت پدر و مالک واقعی ملوان به خانه می گردند ، بدانند که روسیاهان تاریخ خواهند بود . مردم انزلی غیرت کنند و این افراد را برکنار نمایند تا باردیگر با حضور بهمن صالح نیا ملوان به عزت و عظمت سابق بازگردد .

ارسال دیدگاه