رفتن به بالا
  • شنبه - 24 شهریور 1397 - 20:16
  • کد خبر : ۱۴۶۹۱
  • مشاهده :  267 بازدید
  • چاپ خبر : فرصت سوزی های ملوان و عذرخواهی پورغلامی

فرصت سوزی های ملوان و عذرخواهی پورغلامی

اگر چه ملوان دیروز در ال گیلانو باخت و از جدول بازی های حذفی کنار رفت اما ارایه گر بازی خوبی در این دیدار بود و حتی می توانست در جریان نود دقیقه بازی برنده ی این دیدار باشد .

ملوان در جریان بازی صاحب موقعیت های خوبی برای گلزنی شد اما قدر فرصت ها را ندانست و در نهایت روی پنالتی یی که محمد غلامی زد ، نتیجه را یک بر صفر واگذار کرد و از این پس دیگر دغدغه یی به نام بازی های حذفی نخواهد داشت .

شاید که باید ملوان این باخت را به فال نیک بگیرد ، چرا که از این پس دیگر همه ی توان خود را خرج بازی های دسته اول خواهد کرد و مصدومیت ها احتمالی و هزینه های مازاد جام حذفی دیگر وجود ندارد که به تیم ملوان آسیب بزند . 

در پایان این بازی اما فرهاد پورغلامی از هواداران انزلی چی عذرخواهی کرد ، چون به خوبی می داند آن ها روی باخت به تیم سپیدرود حساس هستند . 

بزرگ ترین چالش ملوان در این فصل از بازی ها ۶ امتیاز منفی است . البته کادرفنی به خصوص فرهاد پورغلامی با این چالش کنار آمده اند و می کوشند با امتیاز گیری خوب کسر ۶ امتیاز از حساب ملوان را کم رنگ کنند . 

دیروز ال گیلانو مثل همیشه درگیر یک اتفاق تلخ بود . درگیری هواداران دو تیم . درگیری که حتی می رفت داور وسط و کمک داور دوم بازی را هم دچار مصدومیت شدید کند اما هر آن چه بود ، به خیر گذشت . در بیرون از زمین البته هواداران دو تیم حسابی از خجالت هم در آمدند و کار چند نفر به بیمارستان کشیده شد .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه