رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 5 مهر 1397 - 23:02
  • کد خبر : ۱۴۸۲۳
  • مشاهده :  486 بازدید
  • چاپ خبر : اتفاقات تلخ پس از دیدار استقلال و پرسپولیس / زورگیری از تماشاگران !
حمله با سلاح سرد ؛

اتفاقات تلخ پس از دیدار استقلال و پرسپولیس / زورگیری از تماشاگران !

تماشاگرانی که برای دیدن دربی هشتاد و هشتم استقلال و پرسپولیس به ورزشگاه آزادی رفته بودند ، پس از پایان این دیدار در ضلع شرقی ورزشگاه با صحنه های وحشتناکی مواجه شدند .

دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس پنجشنبه شب با حضور پرتعداد تماشاگران در ورزشگاه آزادی برگزار شد و در پایان دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند . البته این دیدار از نظر فنی سطح پایینی داشت که همین امر باعث ناراحتی تماشاگران دو تیم شد .

با این حال این تنها اتفاق کسل کننده ی شهرآورد هشتاد و هشتم نبود ، چرا که صحنه های وحشتناک تری در خارج از ورزشگاه رقم خورد . تماشاگرانی که از درب شرقی ورزشگاه آزادی خارج شدند ، مجبور بودند برای رسیدن به اتومبیل های خود که خارج از محوطه ی ورزشگاه پارک شده بود ، مسیر طولانی یی را طی کنند .

در بخشی از این مسیر که دید کافی وجود نداشت ، چند زورگیر با سلاح سرد به تماشاگران حمله می کردند و با تهدید آن ها موبایل و وسایل شخصی شان را به سرقت می بردند . صحنه‌هایی که توسط سارقان رقم خورده بود ، باعث وحشت و فرار تعدادی از تماشاگران دیگر شد با این حال برخی نیز قربانی شدند و تلفن همراه و سایر وسایل شان را از دست دادند .

 

 

"خبرگزاری مهر"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه