رفتن به بالا
  • یکشنبه - 8 مهر 1397 - 19:35
  • کد خبر : ۱۴۸۷۲
  • مشاهده :  170 بازدید
  • چاپ خبر : صدرنشین واقعی لیگ در رده ی یازدهم !
پرسپولیس پاکدشت 1 ملوان بندرانزلی 1

صدرنشین واقعی لیگ در رده ی یازدهم !

ملوانان در دیدار ششم خود ، امروز توانستند تیم پرسپولیس پاکدشت را در خانه متوقف کنند .

از بازی های هفته ی ششم لیگ دسته اول ، دو تیم پرسپولیس پاکدشت و ملوان بندرانزلی در ورزشگاه شهدای شهرقدس به مصاف یکدیگر رفتند و یکی از مهم ترین دیدارهای این هفته را رقم زدند .

حملات ملوانان و اصرار آن ها به پیروزی در این بازی خیلی زود نتیجه داد و آن ها در دقیقه ی ۱۵ دیدار توانستند دروازه ی تیم میزبان را باز کنند . در این دقیقه ارسال بابک مرادی روی دروازه ی پاکدشتی ها خطرساز شد و در حالی که چیزی نمانده وارد دروازه شود با برخوردی اندک به پای رضا مرادی ، مدافع تیم پرسپولیس پاکدشت وارد دروازه ی این تیم شد تا ابهامی برای اطلاع نام گلزن به وجود آید . به دلیل عنوان شده برخی از سایت ها نام گلزن این بازی برای ملوان بندرانزلی را بابک مرادی ، بازیکن ملوانان عنوان کردند و برخی دیگر نیز از رضا مرادی مدافع تیم میزبان و گل به خودی نام بردند .

هر آن چه که بود ، ملوانی ها نیمه ی اول را با همان یک گل به پایان رساندند تا پس از استراحتی پانزده دقیقه یی برای حفظ پیروزی خود در نیمه ی دوم پا به میدان بگذارند اما این اتفاق هرگز رخ نداد و در میانه های نیمه ی دوم این شاگردان فرهاد کاظمی بودند که توانستند گل تساوی را وارد دروازه ی بندرنشینان کنند . گل میزبانان این دیدار در دقیقه ی ۶۷ توسط مصطفی ماهی به ثمر رسید . نتیجه یی که تا پایان بازی باقی ماند و دو تیم توانستند از این بازی یک امتیاز به دست بیاورند .

پرسپولیس پاکدشت با این تساوی توانست ۸ امتیازی شود و در رده ی هشتم جدول رده بندی قرار بگیرد اما در طرف دیگر ملوانی ها پس از این دیدار توانستند ۶ امتیازی شوند و در جایگاه یازدهم جدول حضور پیدا کنند . نکته ی جالب درباره ی رتبه ملوانان در لیگ امسال این که آن ها بازی های لیگ را با امتیاز ۶- آغاز کردند و پس از صفر کردن این جریمه ، ۶ امتیاز دیگر نیز به دست آوردند . این موضوع بدان معناست که اگر بندرنشینان با جریمه ی امتیازی روبه رو نبودند ، اکنون می توانستند با ۱۲ امتیازی که به دست آوردند ، در صدر جدول رده بندی قرار بگیرند .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه