رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 12 مهر 1397 - 08:46
  • کد خبر : ۱۴۹۰۳
  • مشاهده :  99 بازدید
  • چاپ خبر : پیروزی ارزشمند بارسلونا با درخشش مسی ؛ شکست لیورپول در ایتالیا
لیگ قهرمانان اروپا ؛

پیروزی ارزشمند بارسلونا با درخشش مسی ؛ شکست لیورپول در ایتالیا

بارسلونا در شبی که مسی دبل کرد ، توانست برابر میزبانش تاتنهام پیروزی ارزشمندی را به دست آورد اما لیورپول با یک گل برابر ناپولی تن به شکست داد .

هفته ی دوم مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان اروپا با انجام ۸ دیدار به پایان رسید .

در یکی از حساس ترین بازی ها بارسلونا مهمان تاتنهام بود و توانست پیروزی ارزشمندی را به دست آورد .

آبی اناری ها با نتیجه ی ۴ بر دو در  این دیدار به پیروزی رسیدند . ستاره ی این بازی لیونل مسی بود که دبل کرد . راکتیچ و کوتینیو هم دیگر گل های بارسلونا را به ثمر رساندند .

در دیگر دیدار این گروه اینتر در ادامه ی روند خوب خود این بار توانست با نتیجه ی دو بر یک آیندهوون را از پیش رو بردارد . راجا ناینگولان و مائورو ایکاردی گل های اینتر به ثمر رساندند .

در یکی دیگر از حساس ترین و جذاب ترین بازی ها دو تیم لیورپول و ناپولی در ایتالیا به مصاف هم رفتند . این دیدار تا لحظات پایانی با تساوی بدون گل دنبال می شد تا این که اینسینیه موفق شد در آخرین ثانیه ها گل سه امتیازی و ارزشمندی را به ثمر رساند .

در گروه A دو دیدار برگزار شد . دورتموند توانست با سه گل موناکوی بحران زده را شکست دهد و اتلتیکومادرید هم با نتیجه ی سه بر یک کلوپ بروژ را از پیش رو برداشت . گریزمان دو بار و کوکه یک بار برای اتلتیکو گلزنی کردند .

و اما در دیگر دیدارهای برگزار شده ، پورتو با یک گل گالاتاسرای را از پیش رو برداشت ؛ پاری سن ژرمن هم با نتیجه ی ۶ بر یک ستاره سرخ بلگراد را در هم کوبید ؛ و دیدار لوکوموتیو مسکو و شالکه نیز با نتیجه ی یک بر صفر به نفع تیم آلمانی خاتمه پیداکرد .

"ایسنا"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه