رفتن به بالا
  • جمعه - 13 مهر 1397 - 20:37
  • کد خبر : ۱۴۹۲۱
  • مشاهده :  116 بازدید
  • چاپ خبر : صعود مس کرمان و پدیده به مرحله ی یک چهارم جام حذفی

صعود مس کرمان و پدیده به مرحله ی یک چهارم جام حذفی

تیم فوتبال پدیده با پیروزی مقابل فولاد خوزستان که در وقت‎های اضافه به دست آمد ، راهی مرحله ی یک چهارم نهایی جام حذفی شد . همچنین تیم فوتبال مس کرمان نیز با پیروزی مقابل سیراف کنگان به مرحله ی یک چهارم نهایی جام حذفی راه یافت .

در ادامه ی مسابقات مرحله ی یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ، تیم های پدیده ی مشهد و فولاد خوزستان از ساعت ۱۶:۳۵ دقیقه در مشهد به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان ۹۰ دقیقه وقت قانونی و بعد از وقت های اضافه با نتیجه ی ۳ بر ۲ به سود پدیده به اتمام رسید .

مهرداد هدایتیان در دقیقه ی ۱۲ و لوسیانو پریرا در دقیقه ی ۹۴ از روی نقطه ی پنالتی دو گل تیم فولاد خوزستان را به ثمر رساندند . پدیده هم با گل به خودی سینا مریدی در دقیقه ی ۷۳ صاحب اولین گل شد . اکبر صادقی در دقیقه ی ۱۰۷ از روی نقطه ی پنالتی و محمد مهدی مهدی خانی در دقیقه ی ۱۰۹ گل های دوم و سوم پدیده را وارد دروازه ی حریف کردند . 

به این ترتیب تیم پدیده که تا دقایق پایانی وقت اضافه ی اول ۲ بر یک از حریف خود عقب بود ، راهی مرحله ی یک چهام نهایی شد .  

همچنین در دیگر دیدار از این مرحله ، تیم فوتبال مس کرمان از ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه ی امروز جمعه در خانه ی خود میزبان تیم سیراف کنگان بوشهر بود که این بازی در نهایت با نتیجه ی ۵ بر ۲ به سود تیم میزبان به پایان رسید .

شروین بزرگ (سه گل در دقایق ۴۵ ، ۴۶ و ۷۳)، حمید کاظمی (دقیقه ی ۵۸ از روی نقطه ی پنالتی) و حمید کاظمی (دقیقه ی ۸۸) زننده ی پنج گل مس کرمان بودند . غلامعباس سماچی (دقیقه ی ۸۴ از روی نقطه ی پنالتی) و رضا رضایی (دقیقه ی ۸۶) نیز گل های تیم سیراف کنگان را به ثمر رساندند . 

به این ترتیب و با توجه به نتیجه ی به دست آمده در این دیدار ، تیم مس کرمان راهی مرحله ی یک چهام نهایی شد .

"خبرگزاری مهر"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه