رفتن به بالا
  • سه شنبه - 17 مهر 1397 - 16:38
  • کد خبر : ۱۴۹۴۳
  • مشاهده :  217 بازدید
  • چاپ خبر : پیش بازی ملوان – گل گهر ؛ جنگ شمال و کویر زیر رگبار انزلی
هفته ی هفتم لیگ یک

پیش بازی ملوان – گل گهر ؛ جنگ شمال و کویر زیر رگبار انزلی

هفته ی هفتم لیگ دسته یک فوتبال کشور در حالی چهارشنبه برگزار می‌شود که در یکی از دیدارهای حساس هفته ، گل گهر سیرجان در ورزشگاه تختی انزلی میهمان ملوان بندرانزلی است .

ملوان انزلی که از ۶ بازی خود سه پیروزی و سه تساوی و ۱۲ امتیاز کسب کرده اما به دلیل حذف سیاه جامگان از جدول مسابقات و ۶ امتیاز منفی فیفا فعلاً با ۳ امتیاز در رده ی سیزدهم جدول ایستاده است . انزلی چی ها تا اینجای کار به هیچ تیمی باج نداده اند و در مقابل باخت های شان عدد صفر قرار دارد . شاگردان پورغلامی در این فصل فقط ۳ گل دریافت کرده اند و به عنوان یکی از محکم ترین خطوط دفاعی شناخته می شوند .

ملوانان البته در دیدارهای سخت پیروز نبوده اند و مقابل قشقایی شیراز ، کارون اروند خرمشهر و پرسپولیس پاکدشت به تساوی دست یافته اند و توانسته اند بر تیم های انتهای جدولی خونه به خونه ی بابل ، سیاه جامگان و مس رفسنجان پیروز شوند .

زمین گل آلوده‌ ، هوای ابری رگباری انزلی ، ورزشگاه خالی از تماشاگر به دلیل محرومیت انزلی چی ها و نبرد چقرهای بد بدن از ویژگی های بازی عصر چهارشنبه ی ملوان و گل گهر سیرجان است .

در آن سوی میدان گل گهری قرار دارد که تشنه ی پیروزی در این دیدار است . سیرجانی ها که دو هفته ی قبل بازی خود را به آلومینیوم اراک واگذار کردند و هفته ی گذشته استراحت داشتند با هدف و انگیزه ی حفظ نام خود در جمع مدعیان صعود ، پا به میدان انزلی می گذارند .

خط حمله ی زهردار گل گهر و حضور پیمان رنجبری در نوک حمله ی آن ها جرات حمله ی بی مهابا را از ملوانی ها خواهد گرفت و به نظر می رسد ، بازی پایاپایی از دو تیم شاهد باشیم . گل گهر از پنج بازی خود سه پیروزی ، یک تساوی و یک باخت کسب کرده است و با ۱۰ امتیاز در رده ی سوم جدول قرار دارد . این تیم با ۱۱ گل زده ، بیشترین گل زده در بین تیم های لیگ یک را دارد .

جدال ملوان و گل گهر از بازی های مهم و ۶ امتیازی هفته محسوب می‌شود .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “پیش بازی ملوان – گل گهر ؛ جنگ شمال و کویر زیر رگبار انزلی”

  • فرهاد مجیدی says:

    آقای پورغلامی خودت لذت ببر از بازی تیمت ،،، راستی چرا نمیری هافبک وسط بشی ؟؟؟ ظاهراً وسط زمین کسی رو ندارین . به خود خدا قسم ما اینجوری ره به جایی نمی بریم ، یه تدبیری کن . سکوها آرامش تو رو به هم خواهند زد ، مردم ناامیدوارند ،،، لجبازی شما بی خود و بی جهت داره تیم رو نابود میکنه ، ازت خواهش داریم کاری بکنی . میدونی اگه امروز تماشاگران بودن بدترین روز زنذگیت بود ؟؟؟

ارسال دیدگاه