رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 18 مهر 1397 - 18:00
  • کد خبر : ۱۴۹۵۷
  • مشاهده :  118 بازدید
  • چاپ خبر : نمایش قدرتمندانه ی گل گهر برابر ملوان برای صدرنشینی
ملوان 1-3 گل گهر سیرجان

نمایش قدرتمندانه ی گل گهر برابر ملوان برای صدرنشینی

شاگردان وینگو بگوویچ با ارایه ی یک بازی خوب بازی باخته مقابل ملوان را بردند و به صدر جدول مسابقات لیگ یک رسیدند .

در یکی از حساس ترین مسابقات هفته ی هفتم مسابقات لیگ یک ، تیم گل گهر سیرجان در شهر انزلی به مصاف ملوان رفت و در نهایت با ارایه ی یک نمایش  منطقی و تهاجمی به برتری ۳-۱  رسید و حالا بار دیگر به صدر جدول مسابقات لیگ یک بازگشت .  

شاگردان پورغلامی که بازی را خیلی خوب شروع کرده بودند ، خیلی زود و در دقیقه ی ۱۳ با حرکت انفرادی زیبای خشایار زبرجد به گل اول دست یافتند و در ادامه فرصت‌های دیگری برای رسیدن به گل دوم داشتند که از دست دادند . اما در انتهای نیمه ی اول ورق بازی به سود سیرجانی‌ها تغییر یافت . گل گهر در دقیقه ی ۳۹ بازی یک ضربه ی پنالتی را کسب کرد که پورعلی با گل کردن این ضربه نتیجه ی بازی را به تساوی کشاند و نیمه ی اول به همین روال پایان یافت .

با شروع نیمه ی دوم شاگردان وینگو بگوویچ بازی را کامل در انحصار خود گرفتند و موقعیت‌های بسیار زیادی را بر روی دروازه خلق کردند که هیچ سودی برای آن‌ها نداشت . اما در دقیقه ی ۷۰ این دیدار هافبک جوان گل گهر با انجام یک حرکت تکنیکی مهرداد آوخ را در موقعیت گلزنی قرار داد و کاپیتان این تیم گل دوم را وارد دروازه ی ملوان کرد . در ادامه بار دیگر حمید گلزاری در دقیقه ی ۸۰ توانست با نفوذ به محوطه ی جریمه انزلی‌چی ها برای بار سوم تور دورازه ی حریف را به لرزه درآورد .

گل گهر سیرجان با این برد و با کسب ۱۳ امتیاز موقتاً در صدر جدول مسابقات لیگ یک قرار می‌گیرد و ملوان هم با ۳ امتیاز رده ی پانزدهم جدول را به نام خود کرده است .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه