رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 25 مهر 1397 - 11:45
  • کد خبر : ۱۵۰۱۸
  • مشاهده :  173 بازدید
  • چاپ خبر : هیات مدیره در مورد پورغلامی تصمیم می گیرد
زارع و نوری در ملوان

هیات مدیره در مورد پورغلامی تصمیم می گیرد

بعد از باخت ملوان در برابر شهرداری ماهشهر باشگاه ملوان خطاب به فرهاد پورغلامی اعلام کرد ، فعلاً او و کادرش در تمرینات تیم حاضر نشوند تا تصمیم تازه یی در این باره اتخاذ شود .

از این تصمیم می توان این گونه برداشت کرد کار فرهاد پورغلامی در ملوان تمام است . این تصمیم قابل پیش بینی هم بود به این خاطر که ملوان از ۷ بازی ۹ امتیاز کسب کرده بود و با توجه به کسر ۶ امتیاز از سوی فیفا در قعر جدول قرار دارد .

هیات مدیره ی تیم ملوان فردا تشکیل جلسه می دهد تا در خصوص تصمیم مدیرعامل به جمع بندی برسد . شاید فرهاد پورغلامی در سمت خود ابقا شود و یکی دو هفته دیگر فرصت داشته باشد اما یک روی سکه هم اخراج نهایی او است . در همین کش و قوس صدای پای پژمان نوری و مازیار زارع هم می آید که در ابتدای فصل برای حضور در کادرفنی تیم ملوان توصیه شده بودند اما فرهاد پورغلامی این پیشنهاد را قبول نکرد .

باشگاه ملوان در حالی این تصمیم را اتخاذ کرده که هنوز پرداختی به کادرفنی خود از ابتدای فصل نداشته است . در صورتی که باشگاه تصمیم به اخراج فرهاد پورغلامی و کادرش بگیرد ، طبق قانون باید همه ی حق و حقوق آن ها را پرداخت نماید .

این ناکامی دومین ناکامی فرهادپورغلامی در ماه های اخیر به حساب می آید . او پیش از حضور در تیم ملوان به همراه تیم ملی جوانان در بازی های مقدماتی جام ملت ها حاضر شد و موفق نشد از گروه خود صعود کند .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه